Hnědý bolster na jógu s potiskem

1 389 

Pořiďte si bolster na jógu díky jeho všestrannému použití. Určitě jej využijete jako podporu při provádění jakýchkoli ásan nebo při relaxaci. Záleží jen na vašich potřebách, jak tento krásný kousek budete využívat.

Popis


Představujeme velice variabilní pomůcku na jógu. Jedná se o tento bolser, který bude velice šikovným doplňkem na každé vaší lekci. Využijte jej jako podporu při provádění různých cviků a ulevíte svým kloubům nebo částím těla, které si namáháte.

Tento bolster můžete použít také při relaxaci jako oporu ramen, hlavy či kdekoliv jinde potřebujete. Záleží jen a jen na vás, jak jej budete využívat, je opravdu všestranný.

Je vyrobený z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Obal je z bavlny, najdete na něm také zip, pomocí kterého jej jednoduše sundáte a v případě potřeby vyperete v pračce. Nemusíte se bát o barvy ani design, v pračce se jim nic nestane. Uvnitř bolsteru najdete vláka ze sromu Kapok, kterým se také přezdívá rostlinné peří.

Polštář je pevný, takže je ideální oporou, zároveň však slibuje pohodlí, takže relaxace na něm je velice příjemná. Vyzkoušejte tento bolster i vy a určitě budete spokojeni.

>