Bolster na jógu s designem navy

1 389 

Hledáte pomůcku, která by vám poskytla komfort i dostatečnou oporu i při těch nejtěžších asanách? Už nehledejte a podívejte se blíže na tento krásný designový polštář, který je přesně tím, co potřebujete.

Popis


Tento bolster je všestranou pomůckou, kterou uvítá každý nadšenec jógy i relaxace. Je dostatečně pevný, takže vám poskytne skvělou oporu pro jakoukoli část těla i při takových cvicích, které vám do teď třeba nešli nebo vás při nich cokoliv bolelo. Vhodný je také na relaxaci jako podpora ramen a hlavy.

Je vyroben z přírodních materiálů, které nadchnou každého milovníka přírody. K výrobě byla použita 100% bavlna. Vnější obal se dá sundat, takže v případě zašpinení není problém povlak vyprat v pračce. Nemusíte se bát, že by se design či tvar v pračce zníčil, jedná se o opravdu kvalitní materiál.

Uvnitř polštáře najdete vlákna z Kapoku, ze stromu který roste ve Střední Americe a nazývá se také rostlinné peří. Kromě kvality a pevnosti je bolster velice pohodlný, každá relaxace i kontakt s ním jsou velice příjemné.

Rozměry: 22 cm x 59 cm
Váha: 4 kg

>