Barevný, přírodní opasek na jógu

194 

Barevný opasek na jógu si vaší pozornost získá nejen pro své přitažlivé barevné provedení, ale i pro celou řadu dalších pozitivních vlastností, které vám nabízí. Díky jeho přítomnosti se nejen lépe protáhnete, což je před cvičením i po něm velice důležité, ale zároveň s ním zvládnete provedení mnoha pozic.

Popis


Opasky na jógu jsou velice oblíbenými a stále vyhledávanějšími pomocníky, na jejichž přítomnost se spoléhá mnoho nadšených příznivců jógy. Zakládáte-li si na příjemném provedení, přátelské ceně a přírodních materiálech, máme právě pro vás více než šikovný tip, kterému určitě neodoláte: barevný opasek na jógu!

Kdo se pravidelně věnuje cvičení jógy, jistě moc dobře ví, jak důležité je protažení před i po každé hodině. Pořídíte-li si tento opasek, dovedete vaše protažení i provedení určitých pozic k naprosté dokonalosti a pozdvihnete tak vaše cvičení na vyšší úroveň.

Pořiďte si barevný opak na jógu, protože…

  • …je k dostání ve velice zajímavých odstínech
  • …je vyrobený ze 100% přírodního materiálu
  • …si ho můžete koupit za přátelskou cenu
  • …vám nabízí kvalitu a pevnost, na kterou se budete moci spolehnout
  • …se vyznačuje snadnou údržbou a můžete jej kdykoli vyprat v pračce

Příjemné rozměry opasku – 2,6 cm x 4 cm – vám umožní přenášet si jej s sebou prakticky kamkoli v jóga tašce. Určitě vás nadchne 100% bavlna a kovová přezka na jeho konci, díky které můžete hravě připojit i více opasků k sobě.

>