Přírodní podložka na jógu Eco Natur

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Podložka na jógu Eco Natur je vhodnou volbou pro každého, kdo si chce každou hodinu jógy maximálně užít a hledá věrnou společnici, která nejen jeho ruce, ale i nohy udrží přesně tam, kde je chce mít.

Popis

Příjemná podložka Eco Natur nadchne každého, kdo hledá ideálního parťáka na hodiny jógy. Její největší předností je použitý materiál, kterým je přírodní guma. Díky té máte naprostou jistotu, že tato podložka dokonale přilne k podlaze a zároveň udrží vaše končetiny tam, kde je během cvičení chcete mít.

Mezi další výhody podložky Eco Natur lze označit její 100% ekologičnost. Tato skutečnost nadchne nejen zaryté ochránce přírody, ale i všechny jogíny a jogínky, kteří myslí na své zdraví – při provádění jednotlivých ásán máte mnohdy obličej nalepený na podložce, proto je dobré vědět, že si ničím a nijak neublížíte.

Proč si pořídit podložku na jógu Eco Natur?

  • Díky použitému materiálu přilne k podlaze a vy se tak během cvičení nepohnete z místa.
  • Je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví.
  • Hrubší úprava vrchní strany podložky je jistotou, že při cvičení vaše končetiny zůstanou tam, kde je chcete mít.

Podložka Eco Natur je vhodná i na cvičení Hot a Bikram jógy, při které se zapotí i zkušení jedinci – udržet pak ruce na jednom místě, když máte zpocené dlaně, je opravdu umění. Potěší vás i příjemná barva a rozměry 180 cm x 60 cm x 3 mm.

>