Přírodní, extra měkká podložka na jógu Asana

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Příjemně měkká extra přírodní podložka Asana je trefou do černého pro každého, kdo si chce cvičení jógy užívat – nikoli jen přežít. Nabízí vám celou řadu pozitivních vlastností, díky kterým zkrátka stojí za to dát jí šanci.

Popis

Podložka na jógu Asana, která je vyrobená z přírodní NBR pěny, potěší každého milovníka jógy, který nevynechá jedinou hodinu. Pokud i vy několikrát týdně svou podložku přenášíte z místa na místo – v tašce, vaku či jen tak v ruce – jistě vás potěší celá řada pozitivních vlastností, které vám tato extra podložka nabízí.

Extra měkká a zároveň lehká podložka Asana patří mezi nejlehčí podložky na jógu, které jsou na trhu běžně k dostání. Se svou příjemnou tloušťkou – 6 mm – je vhodná pro všechny, kteří mají problém s koleny či je během cvičení jógy bolí vazy. Kromě její tloušťky nutno zmínit i váhu – 0,9 kg – díky které v podstatě ani nebudete vědět, že ji s sebou na hodinu jógy nesete.

3 důvody, proč neváhat a extra měkkou podložku Asana si pořídit:

  1. velice nízká hmotnost, kterou oceníte při přenášení podložky z místa na místo
  2. 100% ekologická, což nadchne všechny, kteří nechtějí škodit sobě ani přírodě
  3. snadná údržba, kdy tuto podložku můžete v případě potřeby vyprat v pračce

Extra měkkou a příjemně lehkou podložku Asana můžete využít nejen ke cvičení jógy, ale i k relaxaci či meditaci, které se spousta z vás věnuje. Díky tloušťce 6 mm vám dopřeje vítaný komfort, na který se velice rychle a snadno zvyká.

>