Příjemně měkká a cenově dostupná podložka na jógu Bodhi

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Pro všechny, kteří chtějí cvičit pohodlně a příjemně, je podložka na jógu Bodhi jasnou volbou číslo jedna. Vaši pozornost upoutá nejen celou řadou pozitivních vlastností, ale i atraktivním provedením. Příjemná cena a nízká váha jsou jen třešničkou na dortu.

Popis

Ať už se cvičení jógy věnujete v kterémkoli městě, jistě se všude chcete cítit příjemně, pohodlně a komfortně, což vám zaručí jedině vhodně zvolená podložka na jógu. Najít tu pravou určitě není jen tak a pro mnohé z vás je to mnohdy běh na hodně dlouhou trať. Cesta, na které vyzkoušíte několik druhů podložek, než objevíte tu pravou, která se vám stane osudnou. Pokud stále hledáte, máme pro vás tip: podložka na jógu Bodhi.

A co je podložka Bodhi vlastně zač? Je to trefa do černého každého nadšeného cvičitele jógy, který se chce při svém cvičení cítit pohodlně a maximálně příjemně. Již na první pohled váz zaujme svým pestrobarevným provedením, díky kterému bude každá hodina jógy hned o něco veselejší.

Výhody této podložky na jógu:

  • velice snadná údržba – v případě potřeby ji můžete vyprat v pračce
  • atraktivní barvy – zamiluje si je každý
  • přijatelná cena – nezruinuje váš finanční rozpočet
  • příjemná váha – můžete ji nosit s sebou na každou hodinu jógy

Bodhi podložka na jógu je vyrobena z příjemného PVC. Můžete ji používat oboustranně, díky její zdrsněné struktuře získáte jistotu, že během cvičení nikam neuklouznete a vaše ruce zůstanou tak, kde je chcete mít. Příjemná váha 1 kg vám umožní nosit jí s sebou v tašce či vaku kamkoli budete potřebovat, dostatečné rozměry 183 cm x 61 cm splní vaše představy.

>