Odolná a trvanlivá Ashtanga podložka na jógu

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Ashtanga podložka na jógu je trefou do černého všech, kteří přišli na chuť nejen Ashtanga józe, ale i jinému druhu jógy. Vyznačuje se vysokou odolností a schopností snést i větší zátěž. Nevadí-li vám připlatit si za kvalitu, není nad čím váhat – dovolte Ashtanga podložce stát se vaší věrnou součástí.

Popis

Výběr správné podložky na jógu představuje pro mnohé z vás tvrdý oříšek, na kterém si často vylámete zuby. Rozhodně neplatí, že pro každý druh jógy existuje speciální typ podložky – většina podložek je speciálně upravena tak, abyste ji mohli využívat pro vícero možností, s klidným srdcem i na cvičení pilates.

Ashtanga podložka na jógu je vyvinutá především ke cvičení Ashtanga jógy, ale můžete jí využít i na kterýkoli jiný typ – kupříkladu Power jógu či Hatha jógu. Je vhodná jak pro domácí cvičení, kterému se spousta z vás věnuje pomocí speciálních DVD, ale i na hodiny jógy v jógových studiích, které jsou vedené inspektorem.

Proč si pořídit Ashtanga podložku:

  • disponuje vysokou odolností a úctyhodnou trvanlivostí
  • má vícero využití – kromě jógy na ní můžete i meditovat
  • neobsahuje DOP a AZO
  • zaručí vám pohodlí i stabilitu

Tato podložka je vyrobena z extrémně hustého materiálu, který hravě odolá i dlouhodobé zátěži – jedná se tak o investici na dlouhá léta. Má příjemné rozměry – 183 cm x 61 cm – což vás jistě potěší stejně jako tloušťka této podložky – 6 mm – díky čemuž je měkká a vhodná pro relaxaci. Nutno zmínit i přitažlivý vzhled. 

Chcete-li se s podložkou blíže seznámit, podívejte se na video níže.

YouTube video

>