Měkká, univerzální jógamatka Ashtanga

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Hledáte kvalitní podložku, která vás nezklame za žádné situace? Je vaším cílem najít věrnou společnici pro různé typy jógy, na kterou se budete moci kdykoli spolehnout? Nevadí vám vyšší pořizovací cena, protože si rádi připlatíte za kvalitu? V tom případě je jógamatka Ashtanga vaší trefou do černého.

Popis

Najít vhodnou podložku pro náročné cvičence jógy je často jako hledat jehlu v kupce sena. Pokud i vy pro sebe chcete jen to nejlepší, hledáte kvalitu, pohodlí i komfort, nechte se okouzlit příjemně měkkou jógamatkou Ashtanga, která splní i ty nejtajnější představy.

Jógamatka Ashtanga disponuje extrémně hustým materiálem, díky kterému odolá velké a především dlouhodobé zátěži. Pokud to s jógou myslíte vážně, neměli byste nad jejím pořízením dlouho váhat. Byla vyvinuta speciálně na cvičení nejrůznějších stylů jógy – ať už se rozhodnete cvičit Bikram, Hot, Hatha či Power jógu, bude vás tato růžová jógamatka Ashtanga věrně doprovázet.

Proč si pořídit tuto jógamatku?

  • Je velice odolná a vysoce trvanlivá.
  • Neobsahuje DOP ani AZO (změkčovače plastů).
  • Nabízí stabilitu, komfort i pohodlí.
  • Má vícero využití.

Ashtanga jógamatka vás možná překvapí svou vyšší váhou – 2,5 kg – která je způsobena tloušťkou 5 mm a speciálně vyvinutým materiálem. Vyšší váha je ale dokonale kompenzována komfortem, který vám podložka nabízí. Oceníte i dostatečné rozměry – 183 cm x 61 cm.

>