Měkká a stabilní podložka na jógu Ekotex

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Jógová podložka Ekotex dokáže splnit představy a očekávaní širokého spektra jogínů a jogínek. Kromě oku přitažlivému barevnému provedení si vaše srdce získá i pro svou dostatečnou měkkost či lákavou cenu, která doslova vybízí k nákupu.

Popis

Podložka na jógu Ekotex je ideální volbou pro skutečně pestrou škálu lidí, kteří se józe aktivně věnují. Má celou řadu pozitivních vlastností, díky kterým si ji oblíbíte a stane se pro vás neodmyslitelnou součástí každé hodiny jógy. Podložka Ekotex se pyšní nejvyšším evropským ekologickým atestem „Ökotex 100“.

Tato podložka na jógu je vyrobena z polyesteru a zároveň je pokryta 100% PVA pěnou. Jistě vás potěší, že neobsahuje žádné škodlivé látky – což oceníte zvláště při ásánách, kdy jste obličejem doslova přilepení k podložce.

Vybrat si podložku není jen tak, hledáte-li ale vítaný kompromis co se tloušťky týče, neměli byste nad pořízením podložky Ekotex dlouho váhat. Pyšní se příjemnými 3 mm, což není ani příliš tvrdé, ani příliš měkké, ale zároveň dostatečně stabilní i pro začátečníky.

Proč byste si měli vybrat podložku Ekotex:

  • pyšní se označením nejvyššího evropského ekologického atestu
  • její údržba je velice snadná – v případě potřeby lze vyprat v pračce na nízkou teplotu
  • byla vyrobena v EU a neobsahuje žádné škodlivé složky
  • příjemná cena, díky které si tuto podložku může dovolit každý

Zvláště ženy pak jistě nadchne i barevné provedení této podložky. Váhou se pohybuje okolo 1 kg, díky čemuž jí můžete nosit prakticky kamkoli. Podložka Ekotex je extrémně příjemná na dotek – dáte jí šanci?

>