Levná podložka na jógu XL Yogacentrum

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Podložka na jógu představuje neodmyslitelné vybavení každého jogína či jogínky. Nadělila vám příroda do vínku nějaký ten centimetr navíc? Pak jistě hledáte dostatečně dlouhou podložku, která vám nabídne dostatečný komfort i pohodlí pro vaše dlouhé končetiny.

Popis

Vybrat si správnou podložku na jógu představuje nelehký úkol nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé nadšence jógy – o to víc pak pro ty, kterým bylo do vínku dáno několik centimetrů navíc. Pokud i vy patříte mezi ty delší, kterým rozměry klasických podložek jednoduše nestačí, pořiďte si cenově přijatelnou XL podložku na jógu, která splní všechny vaše požadavky.

Yogacentrum podložka na jógu je vyrobena z PVC a hodí se pro všechny druhy jógy i cvičení pilates. Můžete jí používat oboustranně, přičemž vám tato podložka zaručuje dostatečný komfort a pohodlí při cvičení, stejně jako jistotu dokonalé přilnavosti k podlaze, na kterou se můžete spolehnout. Stabilita při provádění jednotlivých ásán je samozřejmostí.

5 důvodů, proč si pořídit XL Yogacentrum podložku:

  1. její použití je univerzální – můžete si jí vzít nejen na jógu, ale i na pilates
  2. je k dostání za příznivou cenu, díky které si jí může dovolit úplně každý
  3. vyznačuje se velice snadnou údržbou – v případě potřeby ji lze vyprat v pračce
  4. je vhodnou volbou zvláště pro jogíny a jogínky s vyšším vzrůstem
  5. má příjemnou váhu a atraktivní vzhled

Podložka na jógu XL Yogacentrum udělá svými rozměry – 193 cm x 61 xm – vyšší nadšence této aktivity. Příjemná tloušťka této podložky – 5 mm – vám zaručí pohodlí a komfort a při cvičení vás nebudou bolet kolena. Podložka je vhodná i pro meditaci

>