Luxusní jutová podložka na jógu

1 399 

Yoga podložka z juty se může pyšnit řadou perfektních vlastností. Je neklouzavá, přírodní a ekologická. Můžete ji také znát pod názvem Eco mat.

Popis


Jutová podložka na jógu patří mezi nejoblíbenější typy podložek vůbec. Její hlavní předností je dlouhodobá výdrž materiálu. Vrchní část podložky je tvořena jutou. Tato čistě přírodní látka se vyrábí z tropického stromu. Samotná vlákna jsou hrubá a zabraňují tak klouzání rukou a nohou při náročnějších ásanách. Na spodní straně najdete povrch z přírodní gumy. Díky tomu se vám jutové podložky na jógu na podlaze ani nehnou.

Jutová podložka na jógu je vhodná především pro ty, kteří mají s jógou alespoň základní zkušenosti. Konkrétně tento model je přírodní a tím pádem šetrný nejen k životnímu prostředí, ale také k vašemu zdraví. Podložka je skladná a dá se bez potíží prát v pračce, což je jistě skvělá zpráva pro milovníky venkovní jógy.

Možná si budete muset na jutovou podložku chvíli zvykat, zvláště po přechodu z měkkých gumových podložek. Po pár lekcích jógy se s ní plně sžijete a jinou už chtít nebudete. Podložku si můžete kromě klasické jógy vzít např. na lekce Hot a Bikram jógy, kde vám přijde její hrubší povrch vhod.

Proč si vybrat právě tuto podložku?

  • Je přírodní – neškodní životnímu prostředí ani vašemu zdraví.
  • Můžete ji prát v pračce.
  • Vydrží vám klidně i několik let (vysoká odolnost materiálu).
  • Je vhodná pro cvičení Hot jógy i Bikram jógy (neklouže).

Abyste nekupovali zajíce v pytli, mrkněte na následující video, kde si můžete podložku lépe prohlédnout.

YouTube video

>