Zelená přírodní podložka na jógu Sahasrara

1 990 

Podívejte se na tuto luxusní podložku z přírodního kaučuku s množstvím užitečných vlastností. Každá hodina jógy pro vás bude o to větším zážitkem, stačí mít ty správné pomůcky.

Popis


Nejste příznivcem designových podložek v mnoha barvách, hledáte jednobarevnou podložku, která vám poskytne maximální pohodlí ať už při samotném cvičení nebo při cestování do jógového studia? Představujeme zelenou podložku Yogacentrum PU – Sahasrara.

Je vyrobená z přírodního kaučuku, je tedy ekologická, tento materiál také zaručí dobrou přilnavost k podlaze. Podložka neklouže, zůstává fixně na místě i při nejnáročnějších cvicích. Na jejím povrchu najdete také vrstvu z polyurethanu, ten zajišťuje měkké a protiskluzové vlastnosti podložky.

Podložka má krásný design, který bude vaše okolí určitě obdivovat. Rádi byste se podívali také na jinou barvu s jinými motivy? Co říkáte například na tuto modrou variantu?

Rozměry podložky jsou standardního rázu – 183 cm x 68 cm x 5 mm. Váha 3 kg pak slibuje pohodlné nošení. Cestování vám ulehčí i přidaný popruh, do kterého podložku zavážete a pohodlně odnesete.

>