Zářivě červená podložka na jógu Manduka PROlite – motiv Hermosa

1 879 

Klasická a přesto netradiční podložka na jógu. Učaruje vás svými vlastnostmi, které si jako jogín budete pochvalovat. Přečtěte si o nich více.

Popis


Tato červená podložka na jógu disponuje velkým množstvím vlastností, které na každé lekci jógy oceníte. Představte si, že vám konečně bude dělat společnost podložka, která vám bude šikovným a pohodlným pomocníkem, a nebude se nešikovně šoupat ani drolit.

Podložka Manduka PROlite je vyrobena z pevné polyuretanové pěny, která je ekologická a tak kvalitní, že zvyšuje životnost podložky na maximální dobu. Nezačne blednout, loupat se či ničit ani při pravidelném používání.

Spodní strana podložky má patentovaný povrch se speciální neklouzavou strukturou, to znamená, že perfektně přilne ke všem typům podlah a povrchů. Nezáleží, kde rádi cvičíte, tato podložka vám poskytne stabilitu úplně kdekoliv.

Tento speciální materiál nepohlcuje vlhkost a zabraňuje tak tvorbě bakterií, z tohoto důvodu je podložka vhodná také na Hot a Bikram jógu. Poskytne vám dostatečný komfort, tloušťka 5 mm slibuje pohodlí pro celé vaše tělo, otlačené klouby budou minulostí a vy budete z každé lekce odcházet ještě více odpočatí.

Investujte do této podložky a určitě budete spokojeni.

>