Podložka na jógu ve fialové barvě Manduka PROlite

1 840 

Fialová podložka na jógu s úžasnými vlastnostmi – maximální komfort, perfektní přilnavost ke všem typům podlah, kvalitní materiál a množství dalších výhod, které pro praktikování jógy uvítáte.

Popis


Podložka na jógu Manduka PROlite je vysoce kvalitním pomocníkem, který vás dostane svými vlastnostmi. Díky polyuretanové pěně je tím nejlepším společníkem, kterého si na každé lekci můžete přát. A že si ho můžete brát opravdu kamkoliv. Perfektně přilne k podlaze a ať už rádi cvičíte ve studiu, doma či venku v trávě, na každém místě vám zajistí dostatečnou stabilitu a oporu.

Podložka také nepohlcuje vlhkost, nemnoží se v ní bakterie a nežádoucí zápach, z tohoto důvodu je vhodná také na Hot a Bikram jógu. Povrch je upraven jako textilie, můžete proto plynule přecházet z ásany do ásany.

Samozřejmostí je fakt, že nezatěžuje životní prostředí. Celkově se dbá na udržitelnost a kvalitu, chceme, aby vám podložka sloužila dlouhou dobu. Díky speciálnímu materiálu tak nezačne blednout či se loupat ani při pravidelném používání. Naopak se při dlouhodobém využívání přizpůsobuje potřebám konkrétního jogína.

S touto podložkou si dopřejete také skvělé pohodlí, díky materiálu a tloušťce 5 mm vás nebude nikde nic tlačit a vy budete z každé lekce odcházet ještě více odpočatí.

Rozměry: 180 cm x 61 cm
Váha: 1,8 kg

>