Podložka na jógu Manduka PROlite v červené barvě – motiv Taana

1 840 

Představte si, že si s sebou na jógu vezmete toho nejkvalitnější parťáka. Máte jasnou představu, jaký by měl být? Věřte, že jste právě natrefili na podložku, která vaši představu přesně naplní.

Popis


Tato podložka Manduka PROlite je vyrobena z velmi kvalitního materiálu, jehož samozřejmostí je jeho ekologičnost, méně samozřejmé jsou pak vlastnosti, které při praktikování jógy oceníte, a kterými tato podložka samozřejmě disponuje.

Je vyrobena z polyuretanové pěny, díky které je neklouzavým pomocníkem, můžete ji používat na všech typech povrchů, její vlastnosti se nezmění ať už budete kdekoliv. Bude stále stabilní oporou, která vám umožní si skvěle zacvičit a zvládnout i ty nejobtížnější ásany.

Položili jste si někdy otázku, proč si podložku pořizujeme? Úplně tím nejzákladnějším důvodem je ochrana před tvrdou a studenou podlahou, chceme mít při cvičení dostatečný komfort, abychom si jej užili a trochu si odpočinuli. Podložka Manduka PROlite je se svojí tloušťkou 5 mm opravdu pohodlná, otlačené klouby budou minulostí.

Celkově si právě prohlížíte vysoce kvalitní produkt, při jehož výrobě výrobci brali v potaz také jeho udržitelnost. Nejedná se o spotřební zboží, které budete muset po pár použítí vyměnit, podložka naopak nevybledne, neoloupe se, ani se nijak nezmění. Používat ji můžete pravidelně a bude stále jako nová.

Přesvědčili jsme vás?

>