Podložka na jógu Manduka eKO Lite z přírodní gumy – Charcoal

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Podívejte se blíže na tuto ekologickou podložku na jógu, která vás učaruje svými vlastnostmi. Je skvělou volbou mezi všemi podložkami na jógu, přesvědčte se sami a přečtěte si více.

Popis


Tato ekologická podložka Manduka eKO Lite, patří k těm, které jsou vyrobeny z přírodní, biologicky odbouratelné gumy. Tato vlastnost jistě patří k v dnešní době k vysoce ceněným a každého z nás musí potěšit, že až podložka doslouží, nezanechá na skládce sebemenší stopu.

Je důležité také říct, že podložce bude trvat dlouhou dobu než se tak stane. Tento speciální materiál totiž také zařídí, že podložka bude vypadat stále jako nová, nevybledne, nebude ztrácet lesk ani své vlastnosti, a to dokonce ani v případě že ji budete používat velice často a pravidelně. Hledáte-li kvalitu, právě jste ji našli.

Potěší vás také její tloušťka – 4 mm – která zajistí, že vaše klouby i celé tělo budou v maximálním pohodlí. Nic vás nebude tlačit a vy si tak svou lekci užijete ještě více.

Nesmíme opomenout zmínit ani skvělou přilnavost k povrchu. Podložka zůstane stabilní na jakémkoli typu podlahy a stane se tak vaším skvělým parťákem. Věřte nám, že ji už nebudete chtít dát z ruky.

>