Pestrobarevná ekologická podložka na jógu Manduka eKO Lite – Kyanite

1 879 

Představujeme unikátní ekologickou podložku, která vás dostane nejen svým vzhledem, ale také svými vlastnostmi. Z každé lekce budete mít tu největší radost. Neváhejte a přečtěte si více.

Popis


Podložka na jógu Manduka eKO Lite vás nadchne svým pestrobarevným vzorem a svými dokonalými vlastnostmi, které z každé lekce udělají ještě větší zábavu. Všechny starosti, které jste kdy s podložkou mohli mít, vám odpadnou.

Tato podložka je vyrobena z přírodní, biologicky odbouratelné gumy, které nezatěžuje životní prostředí. Tento speciální materiál také zaručí, že podložka bude stále jako nová, je odolnou proti všem vnějším vlivům a její barvy vám nevyblednou. Podložka se tak stane vaším parťákem opravdu po dlouhou dobu. Kdyby náhodou někdy dosloužila, na skládce nezanechá sebemenší stopu.

Přírodní guma také podložce zajistí dokonalou stabilitu, podložka se během celé lekce nehne z místa, přesně přilne k jakémukoli typu podlahy.

Určitě oceníte také její rozměry – 180 cm x 61 cm – a tloušťku 4 mm, která nabídne dostatečný komfort pro celé vaše tělo. Konec otlačeným kloubům, nabízíme pohodlí pro celé vaše tělo.

Váha podložky se zastavila na krásných 2,3 kg, při přenášení vás nezatíží. Pro ještě větší komfort při cestování do studia vám doporučujeme zvážit pořízení tašky či vaku.

>