Ekologická podložka na jógu Manduka eKO Lite – Acain Midnight

1 770 

Pořiďte si ekologickou podložku na jógu, která má tolik příznivých vlastností, že každá lekce pro vás bude ještě větší radostí než doposud. A to, že nepoškozuje životní prostředí, je dnes snad již samozřejmostí.

Popis


Podložka Manduka eKO Lite patří k vysoce kvalitním podložkám, které patří do ekologické řady podložek Manduka. Ty jsou vyrobeny z přírodní, biologicky odbouratelné gumy. Tento materiál má ještě skvělou vlastnost v tom, že je odolný a trvanlivý. Podložka tak bude i po pravidelném používá stále taková, jakou jste si ji pořídili.

Určitě uvítáte také její tloušťku – 4 mm, která nabídne dostatečný komfort pro vaše klouby. Není nic horšího než když vás přes podložku všechno tlačí, u této se bát nemusíte. Konečně si budete moct užívat cvičení plnými doušky.

Další důležitou věcí je také protiskluzová vlastnost. Podložka skvěle drží na jakémkoliv povrchu, zajistí vám tak maximální stabilitu u vás doma, ve studiu i venku v přírodě. Nezáleží na tom, kde rádi cvičíte, podložku si můžete vzít opravdu kamkoliv.

Proč ještě nemáte tu svou?

Rozměry:
180 cm x 61 cm x 4 mm
Váha:
2,3 kg

>