Cestovní designová podložka na jógu Fall

1 189 

Kvalitní a krásná podložka na jógu, která je upravená tak, aby byla vhodná na cesty a vešla se do každého zavazadla. Zároveň i ona si drží spoustu výhod pro praktikování jógy.

Popis


Tato cestovní podložka na jógu vás opravdu dostane. Nejenže má krásný design, který bude obdivovat i široké okolí, ale díky své skladnosti a lehkosti (1,1 kg) ji můžete složit do jakéhokoli zavazadla. Podložku oceníte nejen na cestách, ale i doma. Balíte si věci na cvičení hned ráno a odcházíte s nimi do práce? Klasická podložka pro vás není skladná a navíc je těžká? Tato je určitě řešením i pro vás.

Podložka je vyrobena z přírodního kaučuku, díky kterému skvěle přilne ke všem typům podlah a zajistí vám tak stabilitu úplně kdekoliv. Její povrch je z mikrovlákna, jehož základní vlastností je absorpce vlhkosti. Pokud máte rádi Hot a Bikram jógu, určitě vám tato vlastnost přijde vhod. Povrh je také hladký na dotek a protiskluzový, vaše ruce tak zůstanou na svém místě i při těch nejtěžších ásanách. Podložka je přátelská k přírodě, biologicky odbouratelná a recyklovatelná.

2 výhody podložky na jógu:

  • odolná a trvanlivábarvy jsou natištěny na vodní bázi, takže nezačnou blednout, podložka se neničí ani při pravidelném používání
  • snadno se přenáší – k podložce dostanete pružný popruh k pohodlnému nošení
>