Ekologická jógamatka z přírodní gumy

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Ekologická podložka na jógu Comfort splní očekávání všech nadšenců jógy, kteří si každou hodinu chtějí maximálně užít. Může vám nabídnout dokonalou přilnavost k podlaze, příjemný povrch i speciálně upravenou vrchní stranu, díky které ruce i nohy zůstanou na správném místě.

Popis

Jógamatka Comfort je vhodná pro každého, kdo to s jógou myslí vážně, ale zároveň nechce investovat vyšší peníze do pořízení kvalitnější podložky na jógu. Někoho možná překvapí pořizovací cena, za kterou ale získáte dostatečnou kvalitu, ekologický materiál a příjemné barevné provedení, které je doslova pastvou pro oči.

S touto podložkou můžete vyrazit na jakýkoli druh jógy. Díky svému přírodnímu provedení vám zaručuje dokonalou přilnavost k podlaze. Chcete-li se tedy plně soustředit na pečlivé provedení jednotlivých ásán, aniž byste se museli každou chvilku posunovat po podložce, je podložka Comfort vaše sázka na jistotu. Pyšní se i hrubší úpravou vrchní strany, což oceníte zvláště při cvičení Hot či Bikram jógy, kde se i zkušenější jogíni a jogínky zapotí a ruce je přestávají poslouchat.

Proč si pořídit jógamatku Comfort:

  • ekologické materiály
  • dokonalá přilnavost k podlaze
  • hrubší úprava vrchní strany

Na podložce Comfort si zaručeně zamilujete i její příjemný povrch, který je lákavý na dotek. Co se váhy týče, počítejte s tím, že je těžší – 2,8 kg – na což musíte myslet, chodíte-li na hodiny jógy pěšky. Nenechte se odradit typickým zápachem, který je způsobený použitým materiálem a po čase úplně vymizí.

>