Krásná designová podložka na jógu – motiv Hamsa

1 590 

Nehledáte jen klasickou podložku, která plní svou funkci, ale přejete si kromě praktických vlastností také krásného designového parťáka? Už hledat nemusíte, máme pro vás ten správný typ.

Popis


Tyto designové podložky jsou vyráběny tak, aby disponovaly všemi výhodami, které jako jogín budete potřebovat. Jejich velkým plusem je krásný design, který vám udělá radost a celé vaše okolí je bude obdivovat. Vybírat můžete z množství barev a motivů. Nyní si představíme motiv Hamsa.

Spodní strana podložky je vyrobena z přírodního kaučuku, který plní důležitou funkci. Podložka skvěle přilne k podlaze a zajistí vám při cvičení maximální stabilitu.

Povrch je vyroben z mikrovlákna. Toto uměle textilní vlákno pohlcuje vlhkost, takže vaše ruce a nohy zůstanou přesně tam, kde je potřebujete mít. Z tohoto důvodu je podložka vhodná také na lekce Hot a Bikram jógy. Povrch je na dotek hladký.

Celkově je materiál podložky přátelský k přírodě, biologicky odbouratelný a recyklovatelný. O další důvod navíc, proč zvolit právě tuto podložku. Nemyslíte?

Podložka se také snadno udržuje. V případě potřeby je možná dát ji do pračky a vyprat. Barvy jsou natištěny na vodí bázi, takže se nemusíte bát, že by se s nimi cokoliv stalo.

K podložce dostanete také pružný popruh, kterým podložku jednoduše sepnete a pohodlně odnesete. V komfortním přenášení vám nebude bránit ani její váha, váží pouhých 2,4 kg.

Celkové rozměry podložky jsou 183 cm x 61 cm x 3,5 mm.

>