Designová podložka na jógu – motiv Green Mandala

1 290 

Krásná designová podložka s množstvím praktických vlastností pro pohodlné praktikování jógy. Z nabídky dvou tlouštěk si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Popis


Tato designová podložka je vyrobena z přírodního kaučuku, který vás potěší svou ekologickou stránkou i příjemnou vlastností pro cvičení – přilne k jakémukoliv druhu podlahy a po celou dobu cvičení zůstane na jednom místě.

Její povrch je vyroben z mikrovlákna, toto umělé textilní vlákno má vysokou absorpci vlhkosti. Podložku tak můžete používat také na Hot a Bikram jógu, při kterých se zpoceným rukou nevyhnete, na této podložce vám ovšem klouzat nebudou. Speciální protiskluzový povrch je navíc hladký a příjemný na omak.

Podložka udělá radost všem těm, kdo mají rádi krásné designové věci. Barvy jsou na podložce natištěny na vodní bázi, to jim zaručuje dlouhou ochranu a trvanlivost.

Ať už preferujete tenčí podložku, kterou při přenášení vůbec nepocítíte, nebo o trošku silnější kvůli maximálnímu pohodlí, u nás si vyberete. Tento typ designové podložky s motivem Green Mandala nabízíme ve dvou rozměrech:

  • 183 cm x 61 cm x 3,5 mm (2,5 kg)
  • 183 cm x 61 cm x 1,5 mm (1,5 kg)

Ať už zvolíte jakoukoliv tloušťku, k podložce dostanete pružný popruh, kterým podložku pohodlně sepnete a na rameni odnesete i do vzdálenějšího studia. Vše komfortně a jednoduše.

>