Nízké bezprsté retro phlox stripe ponožky na jógu

299 

Krásně barevné, cenově dostupné a na nošení velice příjemné – to je stručná definice ponožek na jógu, které se pyšní speciální protiskluzovou spodní vrstvou. Ta vám dává jistotu, že se během cvičení jógy – ať už na podložce či na podlaze nebo jógamatce – zaručeně nehnete z místa. Uznejte, že jistota v nohou se při cvičení jógy i jiných typů cvičení velice hodí!

Popis

Krásně barevné, cenově dostupné a na nošení velice příjemné – to je stručná definice ponožek na jógu, které se pyšní speciální protiskluzovou spodní vrstvou. Ta vám dává jistotu, že se během cvičení – ať už na podložce či na podlaze nebo jógamatce – zaručeně nehnete z místa. Uznejte, že jistota v nohou se při cvičení jógy i jiných typů cvičení velice hodí!

Výhody bezprstých ponožek:

  • nevytahují se
  • jsou měkké
  • jsou hřejivé

Speciální ponožky na jógu s protiskluzovou úpravou spodní části vám během cvičení jógy nabídnou jen to nejlepší – lákavý vzhled, dokonalou přilnavost k podlaze, maximální komfort a hřejivé teplo. Již nikdy tak nebudete muset řešit studená chodila, která vám nepohodlně ujíždí po podložce.

Doporučená péče o výrobek:

  1. ponožky perte rubem dovnitř
  2. nepoužívejte žádná bělidla
  3. ponožky můžete sušit v sušičce na nízké teploty
  4. nepoužívejte ponožky do bot

 

>