E-book zdarma – Vyjóguj si dokonalé tělo [elektronická knížka]

Dnes dáváme všem k dispozici náš první e-book “Vyjóguj si dokonalé tělo“. Je zdarma a hodí se každému, kdo chce mít krásné a posilněné bříško do nadcházejícího léta! Proto pokud uvažujete o zpevnění a máte rádi jógu, tak jste právě teď narazili na “zlatý grál”…!

Komu se e-book bude hodit

Hodí se všem, kdo chtějí zpevnit bříško. Nemusíte být nutně zkušený jogín či jogínka. V elektronické knížce najdete přehledně vysvětlené jednoduché ásany, díky kterým zpevníte ochablé svalostvo.

Co najdete uvnitř

Obsahem e-booku jsou tři hlavní kapitoly zabývající se posílením břišních svalů. Naučíme vás správně provádět tyto ásany:

  • Jak na správnou pozici prkna
  • Kobra – základ každého jogína
  • Loďka – pohoupejte se na vlnách

V e-booku kromě podrobného vysvětlení ásan najdete extra účinné tipy, jak je správně provádět, odkazy na krátká ukázková videa a množství ilustračních fotografií. Myslím, že se vám knížka bude líbit a když zjistíte, že chcete cvičit dál, tak můžete pokračovat v našem online kurzu jógy, kde si naučíte posilovat i další problematické partie těla.

Stáhněte si hned teď zdarma e-knížku a začněte včas pracovat na svém zdravém a dokonalém těle.

Stáhněte si e-book [akce zdarma ukončena]

E-book najdete zde.

Co dál? Dejte vědět ostatním

Pokud se vám e-book líbí, tak pošlete odkaz na tuto stránku svým kamarádům a známým, ať ho mohou také zdarma získat. Chcete-li cvičit více a další partie těla, tak se podívejte na náš online kurz jógy.

E-book zdarma – Vyjóguj si dokonalé tělo [elektronická knížka]
4.7 (93.68%) 19 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

>