Darujte k vánocům zdraví – darujte jógu

Určitě to znáte také. Předvánoční šílenství pomalu vrcholí a vám se nechce trávit volné chvíle v davech dárkuchtivých spoluobčanů. Nicméně štědrý večer se blíží a vy byste rádi potěšili své blízké. Stejně jako loni jsme pro vás připravili akci na online kurzy jógy, tak letos jsme na vás také rozhodně nezapomněli.

Darujte svým blízkým sadu jogínských e-booků

Celý minulý rok jsme pro vás připravovali jogínské příručky, které máte nyní možnost zakoupit v akci do 24. 12. 2012 za poloviční cenu.

Přesvědčte se sami v sekci e-booky.

Nyní máte až do štědrého dne jedinečnou možnost, která se už nebude opakovat, koupit všechny naše e-knížky za 599 Kč.

Rozmyslete si, zda chcete sadu e-booků darovat pro sebe nebo pro někoho.

Pokud by to měl být dárek pro někoho jiného, pošlete nám po zaplacení jeho e-mail a přání a 24. 12 se postaráme o doručení.

Jsme takový jogínský ježíšek:-)))

Nová jóga výzva potěší i jako dárek + e-book k tomu

Kromě e-booku jsme v letošním roce pracovali na nové 30 denní jóga výzvě jinými slovy na našem extra úspěšném jogínském "e-mail kurzu". To, že vám opravdu pomáhá jsme se přesvědčili dostatečně a denně nám chodí od vás e-maily - přečtěte si sami, co říkají ostatní úplně dole na stránce. Nemá smysl se zde vychvalovat, protože jak se říká samochvála smrdí:)))

Poslední měsíc jsme dostali spoustu dotazů, zda by šlo tuto výzvu zakoupit jako dárek pro vaše blízké, kamarády či rodinu.

A my říkáme - ANO, je to tady a kromě jóga výzvy dostane obdarovaný navíc jeden e-book dle vlastního výběru.

Stejně jako u předchozí akce se sedou e-booků, tak i výzva + e-book lze darovat někomu jinému.

Stačí když nám po zaplacení napíšete e-mail, komu máme 24. 12 zaslat přístup k jóga výzvě (obdarovaný si výzvu spustí podle vlastních časových možností až bude mít čas a může se k ní kdykoliv vracet) a my mu během 24. 12 zašleme přístup do výzvy + se ho zeptáme, jaký by si přál zaslat e-book dle vlastního výběru.

Výzva + e-book v akci za 249 Kč

Kdy vánoční akce končí?

Neváhejte, tyto akce máme pro vás pouze do 24. 12. 2017. Potom nabídka zmizí:-)

Doufám, že vás akce potěšila a svým přátelům a blízkým darujete originální jogínský dárek nebo uděláte radost sami sobě.

V případě dotazů, mi napište.

Shortcode could not be rendered
4 Shares
>
4 Shares
Share4