Alga Forte – recenze

Potravinové doplňky si jednou za čas koupí snad každý z nás. Ne všechny však mají skutečně takový účinek na naše zdraví, jak tvrdí jejich obal. Určitá část z nich v sobě sice obsahuje danou látku (vitamín, minerál…), ale naše tělo se k ní jednoduše nedokáže probojovat a vstřebat ji.

Jediné, co z užívání takových doplňků stravy budete mít, je velmi drahá moč. Proto si dávejte velký pozor na to, co kupujete. Výbornou volbou jsou přírodní doplňky, jejichž účinné látky nejsou vyráběné uměle v laboratořích.

Jeden z nich je Alga Forte. Nepochybně jste již slyšeli o blahodárných účincích chlorelly, spiruliny nebo kelpu. Všechny tři pocházejí z vody (sladkovodní nebo mořské) a tělo z nich dokáže vstřebat a využít každý kousíček.

Vodní řasy a jejich společný účinek

Alga Forte - doplněk stravy s vodními řasami a zázvorem

Nejprve si povíme něco krátce o jednotlivých složkách Alga Forte. Uvnitř každé tabletky najdete spirulinu, chlorellu, kelp a zázvor.

Spirulina vlastně není vodní řada, ale bakterie z rodu silic, která žije ve sladkých vodách. Při pravidelném užívání pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, stimuluje imunitní systém a celkově působí proti vzniku srdečních onemocnění. Navíc obsahuje vitamín B12, proto ji hojně užívají vegani (z veganské stravy často nepřijímají dostatečné množství).

Chlorella je jednobuněčná řasa. Látky v ní obsažené na sebe vážou toxické látky, pomáhají s pravidelným vyprazdňováním střev a zabraňují plynatosti. Obecně se o ní dá říci, že posiluje obranyschopnost celého těla.

Kelp je známá mořská řasa ceněná pro svůj vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků. Obsahuje např. jód (podporuje správnou funkci štítné žlázy).

A konečně zázvor. Ten už všichni moc dobře známe. Je to výborný pomocník při nachlazení nebo žaludeční nevolnosti v těhotenství.

Všechny čtyři ingredience dohromady vytvářejí silného bojovníka, jenž vašemu tělu dopřeje to, co v potravě nenajde. Váš organismus bude pročištěný, posílený a vše bude fungovat tak, jak má.

Jak doplněk užívat?

Vodní řasa vyplavená na písečnou pláž

Síla Alga Forte se naštěstí ukrývá v tabletách, takže s jeho každodenním užíváním nebudete mít problém. Stačí ráno a večer zapít dvě tablety (ideálně teplou vodou). Balení, které si můžete zakoupit zde, obsahuje 120 tablet. Vydrží vám na měsíční užívání.

To je doba, kdy si každý všimne, zda je pro něj tento doplněk přínosný nebo není. Osobně si myslím, že každému z nás chybí nějaký ten vitamín, minerál nebo stopový prvek a tělo se bude z přípravku Alga Forte jedině radovat.

Já mám zkušenost s užíváním chlorelly a spiruliny, ale obě dvě superpotraviny jsem brala zvlášť. I přesto jsem se v té době cítila dobře a netrápily mě např. bolesti břicha, nevolnost, problémy se zažíváním ani nachlazení.

Užívali jste někdy některou z výše zmíněných látek? Pomohla vám nebo jste nezaznamenali žádnou změnu? Svěřte se nám v komentáři pod článkem.

0 Shares
>
0 Shares
Share