30 denní jóga výzva začíná dnes!

Vypadá to, že technické problémy jsou vyřešeny a výzva může začít, radujte se s námi! Zhruba před týdnem jsme vyhlásili první českou jóga výzvu, a protože se podařilo nasbírat mnohem více, než 300 liků, tak výzva dnes začala. Mám ohromnou radost a všem přihlášeným a fanouškům moc děkuji.  Pro všechny zúčastněné jsou pravidla stejná a záleží jenom na vás, zda výzvu dodržíte či nikoliv. Pojďme si ujasnit, co vás čeká a pokud jste se nestihli ke květnové výzvě přihlásit, nezoufejte a přečtěte si článek.

Jak to bude probíhat

Od 1.5 do 30.5 vám každý den v 6:00 ráno přijde e-mail s odkazem na denní výzvu. Většinou se bude jednat o krátké video do 20 minut, podle kterého si můžete jógu zacvičit i vy doma. Videa budou v angličtině, ale to by vás nemělo odradit i pokud angličtině nevládnete. Stačí si položit notebook, telefon či tablet na zem a při cvičení video sledovat a napodobovat cviky. Vybrali jsme pro spíše jednodušší cviky a kratší videa pro začátečníky, ale pokud už jógu cvičíte, tak není špatné si zopakovat základy a vybudovat si zdravý návyk denního cvičení. O víkendu má většina z nás více času, tak kromě cviků budete mít možnost uvařit i něco dobrého a zdravého.

Informace o soutěži

Současně s touto první výzvou bude probíhat i soutěž o poukázku na zboží dle vlastního výběru  v hodnotě 1200 Kč z YogaShop.cz. Teď vás určitě zajímá, jak na to, abyste poukázku vyhráli, že?

Pravidla jsou jednoduchá. Každý den, co budete cvičit, pošlete na váš soukromý a třeba i náš FB profil vaši fotku ze cvičení s hashtagem (označením) #30dennijogavyzva #spojujenasjoga. Díky tomu budou moc vaši fotku vidět i všichni ostatní a bude to všechny motivovat vydržet v cvičení těch 30 dní.

Když budete celý měsíc pilně cvičit, tak na konci výzvy z těch nejlepších fotek (nemusíte použít všechny), udělejte zajímavou koláž a pošlete ji do 15. 6. na naši FB page a klidně i mně na e-mail tomas(zavinac)spojujenasjoga.cz. Všechny přihlášené koláže 16.6 vystavím na webu v „síni slávy“ a nastane závěrečné hlasování, které bude trvat do neděle 22. 6. 2014. Úderem poledne bude jasno. Fotka s největším počtem hlasů/liků vyhraje poukázku. Každý může přihlásit do soutěže pouze jednu fotku.

Co když nevyhraju?

Zůstane vám skvělý pocit, že jste něco udělali pro své tělo a mysl. Poznáte, jak moc je denní cvičení jógy zdravé a když na konci výzvy pošlete koláž z fotek vašeho cvičení, tak zůstanete navždy na našem webu v „síni slávy“. Toto je historicky první česká online jóga výzva.

Co dál až výzva skončí?

Kvůli velkému zájmu jsme se rozhodli brzy otevřít druhé kolo přihlašování pro ty, co se nestihli přihlásit do květnové výzvy. V červnu tedy bude probíhat další kolo jóga výzvy, možná vylepšené o nějaké novinky, to se ale zatím nechte překvapit.

Přihlásit do výzvy se vždy budete moci zde

Budu moc rád, když  teď o výzvě řeknete svým kamarádkám a podpoříte nás na Facebooku.

Namasté:-)

PS: Doporučuji vám všem sledovat na Facebooku hashtagy #30dennijogavyzva #spojujenasjoga

Tomáš
SpojujeNasJoga.cz

1 Shares
>
1 Shares
Share1