30. den jóga výzvy - Jóga pro celé tělo

A je to tady.... nastal 30. den vaší jóga výzvy! Hurá! To znamená, že jste právě úspěšně dokončili celou výzvu.

Moc vám gratuluji!

Cvičili jste pravidelně? Líbí se vám jóga? Poznali jste, jak moc je pravidelná praxe jógy zdravá? Pokud bych touto výzvou přesvědčil alespoň jednoho z vás, tak to budu považovat za velký úspěch a budu mít strašnou radost.

Co teď? Cvičte pravidelně, cvičte dál. Neopouštějte jógu, když jste se s ní teď tak hezky seznámili.

Mějte se hezky  a užívejte s jógou!

PS: Uděláte mi moc velkou radost, když náš web nyní podpoříte například koupí nějakého e-booku

Tomáš
SpojujeNasJoga.cz

Vyberte si nějaký z našich e-booků

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

 • Díky,
  opravdu jsem cvičila každý den, děkuji za inspirativní videa. Cítím se opravdu lépe.
  Velmi oceňuju takový nápad!! Je to skvělé, jednoduché a určitě víc než jeden člověk se začal hýbat.

  Hodně zdaru, takovéhle nápady jsou super!

  Jola

 • Dobrý den,
  děkuji moc za inspirující videa. Váš nápad je vynikající. U cvičení jógy zůstanu. Jógou jsem si protáhla celé tělo a i mysl si při cvičení oddechla od starostí, celodenního stresu. Co bylo nejtěžší? Ne cvičení, přestože mi bude už 55, ale jazyková bariera. Protože jsem chtěla cvičit správně jednotlivé pozice, tak jsem musela zvládnout i angličtinu. Po 20 dnech už jsem si nemusela dvakrát pustit video a až na potřetí při videu cvičit. Už mám i časopis Jóga Dnes, stažená videa, abych byla stále lepší a lepší díky vám.
  Přeji honě úspěchů a moře další úžasných nápadů. Zdeňka

  • Hezký den Zdeňko, díky za milý komentář. Už pracujeme na jóga výzvě, která bude v češtině, takže se máte na co těšit a třeba si s námi zacvičíte znova. Tomáš

 • Krásný den,
  děkuji moc za vynikající informaci. Už se moc těším na jóga výzvu v češtině. Určitě budu s vámi cvičit.
  Zdeňka

 • Ahoj Tomáši!
  Každodenní jógu jsem si fakt užívala, většinou hned ráno, delší videa odpoledne. Nadchla jsem se pro ni a myslím, že u ni i zůstanu. Ranní cvičení mi dělá dobře a za ten měsíc cítím jak se mé tělo dává dohromady. Díky za nápad a přeji Vám i nám spoustu takových nápadu do budoucna:-)

 • Děkuji za jóga výzvu,určitě budu cvičit dále a každému kdo má problém a nebo jen kvůli protáhnutí a psychické pohodě ráda doporučím.30 dní opravdu uteklo rychle.Děkuji moc Blanka

 • Share
  >