Tričko na jógu – 3 tipy

Byl pro vás letošní rok prvním, kdy jste poznali báječné účinky jógy na vaše tělo a mysl? Nebo jste už pár let ostřílenými jogíny, kteří berou jógu jako součást svého každodenního života? V obou případech je občas dobré zajít na nový kurz, vyzkoušet jiný druh podložky na jógu a samozřejmě si pořídit nový kousek do jógového šatníku.

Nové věci a zážitky v našem životě nás dokážou nakopnout a posunout k lepším výsledkům. A kdy je lepší čas než před začátkem zbrusu nového roku?

Dnes tu mám tipy pro ty z vás, kteří rádi cvičí jógu v tričku. Klasické tričko nebo tričko bez rukávů je vhodné pro všechny druhy jógy, kromě Bikram a Hot jógy. Přeci jenom tam už je každý kousek látky přítěží. Máte-li raději tílka, mrkněte na tento článek.

Šedý Serenity Top bez rukávů

Šedý top Serenity bez rukávů s všitými zády

Serenity Top je vyrobený z kombinace lyocellu, bio bavlny a elastanu. Doma mám tričko s totožným složením látky a musím uznat, že je opravdu příjemné, dobře odvádí pot a nijak nedráždí kůži. Tričko nemá rukávy, ale zato má bezvadně řešenou zadní část. Šedá látka je na zádech vykrojená a doplněná všitou světlou látkou s kamínkovou ozdobou.

Nemá všitou sportovní podprsenku, ale to se dá snadno vyřešit tím, že si vezmete tu, kterou už máte, případně koupíte novou. Top je celkem dlouhý, takže vám v chladnějších měsících nebude táhnout na záda.

Klasické šedé tričko, se kterým nešlápnete vedle

Klasické šedé tričko na jógu Yogashop

Tento model bude ideální pro podzimní a zimní měsíce, kdy se občas v sále na cvičení klepe kosa. Pokud vám ani tričko s klasickým rukávem nestačí, můžete si vzít na pomoc bavlněnou mikinu. Šedé tričko se skládá z 92 % z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Mohou ho nosit alergici i lidé s citlivou pokožkou.

Tričko je stejně jako předchozí model dlouhé a příjemně padne na každou postavu. Dá se snadno zakombinovat i do vašeho každodenního outfitu – můžete se převléci už doma. Šedá barva je neutrální a určitě nebudete mít problém ji sladit se zbytkem sportovního oblečení.

Tričko Ella pro milovníky volnosti

Červené triko na jógu s polodlouhými rukávy

Oproti předchozím dvěma modelům je toto tričko na jógu volnější a vypadá méně sportovně. Při pohybu vás nebude nikde škrtit ani omezovat. Má veselou červenou barvu, lehce nabírané rukávy a běžnou délku. Látka je tvořena z 90 % bio bavlnou a z 10 % lycrou.

Vyrábí ho známá americká značka – Blue Canoe. Ta je oblíbená pro vysokou kvalitu svého oblečení, které je navíc šetrné k životnímu prostředí.

Líbí se vám některý z výše uvedených modelů nebo dáváte přednost barevnějším kouskům, případně tričko vůbec nenosíte a rovnou sáhnete po tílku?

5 Shares
>
5 Shares
Share5