3 tipy na jógu v Uherském Hradišti

Ach, ty návštěvy v srdci Slovácka. Folklór, úsměvy a nekonečné litry dobrého vína. A i takové je Uherské Hradiště. Kromě tradičního moravského přístupu tu nechybí ani naše věrná přítelkyně jóga. Tápete, zda si s ní něco začít? Nesyďte se a pozvěte ji na rande. Mám pro vás jako obvykle tři tipy.

Akropolis

Centrum Akropolis je výjimečné, a proto mu věnuji jeden z dnešních tipů. Jde o volnočasové a dobrovolnické centrum, plné skvělých aktivit pro všechny věkové kategorie. Centrum nabízí několik možností, jak smysluplně trávit volný čas, navíc spojuje generace a podporuje rodinu. A to je parádní!

Co vše můžete zkusit? Cokoli – od sportu po zábavu. Doporučuji sledovat pravidelné akce, semináře i kurzy, o kterých se dozvíte na přehledných webových stránkách. Tam najdete aktuální termíny klasické jógy s různými lektorkami, ale to není ani zdaleka vše. Můžete navštěvovat třeba pilates, aerobic, salsu, konverzace v různých jazycích, fitbox a mnoho dalších aktivit, které stojí za vyzkoušení, pokud milujete pohyb nebo vzdělávání. A to se mi moc líbí.

Co se týče cen, určitě se vám vyplatí stát se sympatizujícím členem spolku, díky čemuž pak budete moci využívat pekelně zvýhodněné ceny. Zkuste to – navštivte některou z lekcí nebo se přihlašte na jógový kurz, ať už jste začátečník nebo mírně pokročilý. Zastavte se tam a prohlédněte si prostory v kterýkoli den na adrese Stará Tenice 1195. Budete vítáni!

Jóga Fénix

Jestliže chcete pravidelně zdokonalovat umění jógy, můžete začít s hatha jógou ve Fénixu. Jedná se o wellness centrum, kde najdete klid a uvolnění nejen po práci, ale kdykoli budete mít chuť odpoutat se na chvíli od běžných starostí a ukrást si čas pro sebe. Navíc je rozvrh poměrně příjemně rozložený, takže si sami můžete vybrat, kdy vám cvičení vyhovuje.

Kromě otevřených lekcí je tady možnost randit s jógou pravidelně, rozvíjet se a vzdělávat. Cena za takový kurz činí 3 000 Kč, ale co si budeme povídat, všechny ty chvíle s jógou jsou k nezaplacení. Opět jsou v nabídce i občasné workshopy či semináře – aktuální kurz hormonální jógy se chystá na červen, koho to zajímá, ať sem rovnou běží nebo ať prozatím koukne na přehledný web. 

V rámci tohoto tipu mám pro vás ještě více relaxace. Po józe si můžete hupnout do vířivky nebo se příjemně prohřát v sauně. Když wellness, tak pořádně! Fénix navštivte na adrese tř. Maršála Malinovského 722.

Top Fitness

A je tady třetí možnost, kterou vám doporučuji. I tato přináší nabitý rozvrh, který mě jednoznačně zaujal. Snad se bude líbit i vám – a já myslím, že určitě. Moderní fitness centrum je totiž opět určeno pro všechny věkové kategorie. 

Kromě cvičení, jako je pilates, můžete okusit i několik druhů jógy. Právě variabilita lekcí mě oslovila natolik, že jsem tento tip nemohla vynechat. V centru je možné cvičit oblíbenou power jógu nebo ashtanga jógu. Další možností je systém D-yogi mat. Hodina je určena jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, a je unikátní v tom, že snoubí prvky pilates, jógy a dalších technik body mind. Poslední a nejlepší lekcí, kterou rozhodně vyzkoušejte, je bares. Představte si cvičení u baletní tyče, zahrnující prvky jógy, pilates a další techniky body mind. Nezní to zajímavě?

Zapomeňte na bolavá záda a zavítejte na některou z jógových lekcí, třeba právě do Top Fitness, které najdete na adrese Na Rybníku 1057. Příznivé ceny tu mají především studenti, a to je fér. Mrkněte na ceník a rezervujte si lekci. Začněte hned!

Zdroj obrázků: pixabay.com

0 Shares
>
0 Shares
Share