3 tipy na jógu v Sokolově

Bylo nebylo město, které založil švarný rytíř. Jeho zálibou byl chov nespoutaných sokolů, a proto je město pojmenováno právě podle dravého ptáka – aneb vítejte v Sokolově. Já vás však nebudu opájet legendami ani tipy na výlety, nýbrž jako obvykle jógou. Dnešní jógonápověda se týká, jak už dobře víte, Sokolova. Mám pro vás tři skvělé možnosti, kam můžete vyrazit za pohybem třeba ještě dnes. Pojďme se tedy zjógovat!

Za jógou do Vesny

První tip vypadá naprosto skvěle – ano, nejen pro pestrý rozvrh, ale také pro harmonický a intimní vzhled malého studia. Studio Vesna Jitky Matuškové nabízí vše pro tělo i duši. Lektorky se na vás těší na lekcích jógy pro začátečníky a jógy pro pokročilé. Pro nejmenší nechybí hodiny cvičení – jógohraní – určené pro děti. Dalšími zajímavými body v rozvrhu jsou třeba zdravotní cvičení, populární pilates nebo dokonce mohendžodáro, což je tantra jóga pro ženy. Čas od času přibývá také hormonální jóga a abych nezapomněla, doporučuji sledovat také aktuální akce a semináře.

Vybrali jste si nějakou tu lekci? Pak si připravte vstupné od 100 Kč a utíkejte do tohoto báječného podkrovního prostoru na adrese K.H. Borovského  406 v centru města. Pobyt zde je totiž opravdu lahoda – pro tělo i duši.

A co takhle Fit Fórum

Fitness centrum pro ženy nabízí nejen posilovnu nebo služby trenéra. Bohatá nabídka skupinových lekcí totiž zahrnuje rovněž jógu. V moderním prostoru si každá žena jistě najde to své – od hravého twerku po dynamickou zumbu. Co se týče jógy, můžete zavítat na klasickou jóigu nebo vinyasa flow power jógu. Odreagovat se tu však můžete také třeba na běžících pásech nebo na některém z posilovacích strojů.

Ve Fit Fóru zaplatíte za lekci jógy 80 Kč. Neváhejte a mrkněte na přehledný web, kde najdete kromě podstatných informací a rozvrhů třeba také playlist hudby – to kdyby vás tam nadchla nějaká píseň. Moc fajn nápad, chválím. Centrum se nachází na adrese Hornická 1613. 

Na jógu nebo na kávu?

Vše na jednom místě? I takové koncepty mám ráda. Představte si moderní fitness centrum, kde najdete při ruce úplně vše. Posilovnu, kavárničku, solárium, masáže, fyzioterapii i skupinová cvičení, tradááá. Přesně tento popis odpovídá fitness centru Ural. 

Když vezmeme v potaz právě skupinové lekce, můžete navštívit naši milovanou jógu. Kromě jógy však Ural nabízí také pilates, trampolínky, fitbox hard, piloxing nebo SM systém, který je perfektním pomocníkem proti bolestem zad. Lekce jógy tu stojí 140 Kč, ceny za další cvičení se pohybují od 89 Kč. Jako obvykle je v kurzu výhodná možnost zakoupení permanentky. Určitě doporučuji omrknout web, kde kromě informací najdete také virtuální prohlídku prostor centra, a tak sami uvidíte, zda zahoříte láskou na první pohled – tak jako já. Tak šup na K.H. Borovského 1927.

Zdroj obrázků: pixabay.com

0 Shares
>
0 Shares
Share