3 tipy na jógu v Břeclavi

Ach, a zase ta Morava! Nádherný Lednicko-Valtický areál, který jistě znáte. Jde o největší parkově upravenou krajinu na světě, a to není jediný důvod, proč to tam milujeme! Zdržme se chvíli na té naší Moravě. V tomto článku vás seznámím s jógou v Břeclavi. Mám pro vás tři tipy a věřím, že si vybere každý.

Břeclavský jogín

Představte si místo, kde se můžete setkávat, tvořit a jógovat. Nezní to parádně? Přesně takové je studio jógy a pilates Břeclavský jogín – Body & Mind. Můžete tu cokoli.

Krásný web vás přivítá hromadou parádních lekcí. Opravdu je z čeho vybírat – ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Ranní jóga, jemná jóga, power jóga, jin jóga, jin jang jóga, zdravá záda, pilates – co vás zaujalo? Mě především domácký přístup centra. Na webu totiž najdete nejen podrobné informace o tom, jak probíhá lekce či co si sebou vzít poprvé, ale také vás ujistí, že si můžete půjčit podložku, dát si vodu nebo čaj, odpočinout si – jednoduše – cítit se tu jako doma!

Koncept studia i srdečnost, která na mě ze stránek dýchá, mě neskutečně těší, stejně jako doprovodný program, který doplňuje už tak nabitý rozvrh. Je libo vytvořit si vlastní lapač snů, strávit prázdniny na kole nebo navštívit víkendový seminář hormonální jógy? Já bych si vybrala určitě – na vás ale je, abyste sledovali aktuality a vyrazili do studia osobně. Adresa je Národních hrdinů 22.

Čechovka Vital

Vitální svět Čechovka spojuje wellness, fitness a cvičení, a to vše pod jednou střechou. Nechybí tu tělocvična, posilovna nebo relaxační centrum – a to je přesně to, co mám ráda. Pojďme se přesvědčit, zda je to to pravé i pro vás, kteří byste rádi chodili na jógu.

Co se týče sálových cvičení, můžete vyzkoušet nejen klasickou jógu, ale také dynamičtější power jógu. Líbí se mi lekce ranní protažení, spojující několik metod cvičení. Skvělá ranní vzpruha, obzvláště, pokud trpíte bolestmi zad při sedavém zaměstnání.

Kromě sálových cvičení máte možnost navštěvovat posilovnu a wellness. Jak mě někteří z vás znají, nemůžu nezmínit saunový svět a masáže. Abyste si udělali dokonalý obrázek o moderní Čechovce, doporučuji projít si přehledný web, kde najdete aktuální informace a všechny vychytávky, které tu můžete na vlastní kůži vyzkoušet. Stačí vyrazit na ulici Čechova 12 a dopřát si chvíli pro sebe!

Jóga se Sašou

Saša jóga není nic jiného, než název pro další skvělou jógovou možnost v Břeclavi. Saša je cvičitelka Iyengar jógy, se kterou jsme se už několikrát seznámili. Jóga vyniká precizním prováděním asán, načasováním setrvání v každé pozici a provázaností jednotlivých cvičení. Kromě toho se při cvičení používají další pomůcky. Každopádně dost bylo popisování, prostě to zkuste!

Jestliže se vám Iyengar jóga zalíbila, pak není nic jednoduššího, než obětovat 120 Kč za lekci. Studio najdete na adrese Nová 14 a kromě cvičení si tu můžete také zakoupit pomůcky na jógu. Rozvrh si projděte na webu, kde se dozvíte více o cvičení i instruktorce, která vám ráda předá své cenné zkušenosti.

Zdroj obrázků: pixabay.com

0 Shares
    • Krásný slunečný den, moc děkujeme za doporučení. Některý ze čtenářů jistě ocení úžasný tip. 🙂 V.

  • >
    0 Shares
    Share