3 tipy, kam za jógou v Chomutově

A je to tady – vítám vás v novém roce a přeji mnoho úžasných zážitků nejen s jógou. A když už jsme zase u té jógy, pojďme se zaměřit na další město, tentokrát Chomutov. Královské město na úpatí Krušných hor nabízí bohatý program výletníkům. Historické památky i přírodní zajímavosti, stačí si jen vybrat. Takové Kamencové jezero je jediné svého druhu – na celém světě. Také zde najdete největší zoologickou zahradu v Čechách a nejdelší a nejhlubší přírodní park Bezručovo údolí.

Vypadá to, že se Chomutov pyšní hned několika nej. Týká se to také jógy? Pojďme to společně omrknout. Přináším tři novoroční tipy na jógová studia v Chomutově, která rozhodně mají co nabídnout.

Bfit yoga studio

Kdo dělá věci s láskou, má obvykle velmi dobré výsledky. Bfit yoga studio patří k projektům, které jsou něčím splněným snem – a už jen samotný příběh o naplnění velkého snu přitahuje mou pozornost. Majitelce se splnilo velké přání – studio otevřela již v roce 2013.

Chcete-li si zacvičit jógu, určitě vyzkoušejte lekce v Bfit. Můžete zavítat na hatha jógu, power jógu, ranní jógu a jemnou jógu. Co mě zaujalo, je nabídka lunch jógy. Možnost odběhnout si od sedavého zaměstnání a protáhnout se s jógou o polední pauze zní vskutku zajímavě, obzvláště v této uspěchané době.

Ve studiu jsou k dispozici otevřené lekce pro všechny, ale také kurzy pro rozvíjející se jogíny a jogínky. Cena za standardní lekci je 105 Kč. Nechybí ani víkendové semináře, což je jedinečná možnost, jak využít svůj volný čas. Příjemné prostory studia navštivte na adrese Ruská 84. 

Dům Salve

Místo, kam můžete zavítat nejen na jógu. Najdete zde totiž zasloužený relax a odpočinek, ať už prostřednictvím příjemné masáže, tělového zábalu či návštěvou kosmetiky. Dům Salve je prostorem, který nabízí harmonii pro duši i tělo. Bohatá nabídka masáží, péče o tělo, kosmetiky a výživové poradenství plus hromada jógy k tomu. Nezní to jako ráj?

Jakou jógu si můžete v lázeňském domě zacvičit? Je to hatha jóga, power jóga, kundalíní jóga nebo vitální jóga. Která je vaše oblíbená? K tomu všemu se v aktualitách dozvíte o bohaté nabídce akcí a seminářů, no nevím jak vy, já bych byla opravdový Salve štamgast, protože bych si vybrala hned několik aktivit, které bych pravidelně dopřála sama sobě za odměnu.

Zapomněla jsem vám napsat, že zde najdete také doplňkový prodej kosmetiky a potravin. Dobrá zpráva pro ty z vás, kteří v práci dostávají flexi passy, unišeky a podobně – berou je! Ceny za lekci jógy se pohybují od 95 Kč. Rezervujte si tu svou, všechny informace najdete na webových stránkách.

Squash Fitness Chomutov

Ano, i squashová centra nabízí jógu. Je to dobře, protože díky tomu mají chomutovští z čeho vybírat. Načerpat energii na józe můžete s přáteli, kteří si skočí třeba do fitka nebo právě na oblíbený squash. Zdá se, že komplexní služby vládnou světu.

Proč právě Squash Fitness? Centrum toho nabízí opravdu hodně a přesně tak, jak to mám ráda. Nechybí posilovna, různé typy cvičení, solárium nebo moje oblíbená sauna. Co se týče samotné jógy, Squash Fitness nabízí lekce jemné jógy, jógy pro zdravá záda a dynamické jógy. Kromě toho můžete vyzkoušet třeba něco nového: jumping, moderní twerk nebo pilates. 

Udělejte si den pro sebe a zkuste to se Squash Fitness na Cihlářské 5478. Cena potěší i ty šetřivé z nás – lekce za 90 Kč je fajn. Rezervovat vybraná cvičení lze přímo na webu. A pokud jste si dali nějaké to předsevzetí, pak kupte rovnou permanentku – a choďte pravidelně. Budete se totiž cítit skvěle!

Zdroj fotografií: pixabay.com

0 Shares
>
0 Shares
Share