3 tipy na jógu ve Frýdku-Místku

A je tady další část mých tipů na kurzy jógy. Opět zůstaneme v Moravskoslezském kraji. Dnes vás vezmu na návštěvu do Frýdku-Místku, přirozené metropole lašského regionu. Městečko v podhůří Beskyd totiž nabízí hned několik zajímavých možností, co se týče jógy.

Kdepak dva tipy, mám pro vás rovnou tři tipy, kam tady vyrazit za jógou. Samotnou mě bohatá nabídka překvapila a vykouzlila mi úsměv na rtech. Zkrátka jsem tolik variant nečekala. Vypadá to, že v tomto menším městě nedaleko Ostravy to jógou opravdu žije! Vy, kteří jste z Frýdku-Místku, co říkáte na jógovou nabídku ve vašem městečku? Kam chodíte rádi cvičit?

Hot Yoga Frýdek

Nedávno jsem chválila Hot Yoga studio v Karviné. A jak tak koukám, ve výhřevu speciálním infra zářením už nejsou jediní. Stejně tak totiž funguje jejich další Hot Yoga studio ve Frýdku. Opět musím zmínit plusy – příjemné prostředí, příznivá cena a přehledný web.

Jógu si zde můžete zacvičit každý den v týdnu, pokaždé v jiném čase, tudíž si vybere opravdu každý. Na výběr je klasická hot jóga nebo vinayasa hot. Ideální je rezervovat si místo, což se dozvíte právě na webových stránkách. Rezervace je jednoduchá, stačí se objednat pomocí sms.

Jedna lekce stojí 285 Kč, avšak kdo horkou jógu nezkoušel, má možnost zakoupit zvýhodněné vstupy pro začátečníky. Za 400 Kč nováček získá deset kalendářních dní a v tomto období může chodit klidně každý den. 🙂 Studio se nachází na adrese Růžový pahorek 550. Za sebe doporučuji hot jógu vyzkoušet, v tomto chladném období pohladí tělo i duši.

Jóga Karakal

Škola jógy Frýdek Místek nabízí především pravidelné kurzy. Na své si tedy přijde ten, kdo chce o józe vědět co nejvíce, začít s ní a rozvíjet se. Kurzy jsou čtvrtletní a některé jsou dokonce přizpůsobeny speciálně seniorům. Za to jsem moc ráda, určitě mi dáte za pravdu, že si starších musíme vážit a je dobře, že je pro seniory připravováno více a více moderních aktivit.

Kromě tradičních pravidelných kurzů zde vyučují také samotné učitele jógy. Tak co, je tady nějaký zapálený milovník jógy, který by rád osvědčení? Ve studiu kromě jógy můžete navštívit také hromadné nebo dynamické meditace a arteterapii. Do Karakalu si dokonce nemusíte brát podložku, protože vám jógamatku připraví. Cena je 800 Kč za kurz, což odpovídá 80 Kč za hodinu cvičení. Veškeré podrobné informace najdete na příjemných webových stránkách, kde nechybí ani obchůdek různými zajímavostmi.

Studio Bosky

Další možností, kam zavítat na jógu, je studio Bosky. Toto studio nenabízí pouze jógu. Trénuje se zde také pole dance nebo flexi strečink. Kdo by chtěl navštívit přímo jógové lekce, pak se nabízí ranní sunrise jóga nebo neméně příjemná jin jóga. Kromě toho si mohou přijít zacvičit jógu také maminky s těmi nejmenšími. Jóga pro miminka a jejich maminky je speciální cvičení založené porodní asistentkou Annou Kohoutovou. Jde o cvičení s dítkem, které má maminka připevněné přímo na sobě v šátku.

Abyste mohli navštívit některou z lekcí, doporučuji projít si rezervační systém. Platí se prostřednictvím kreditů, které si po registraci dobijete. Funguje to na principu věrnostního programu, podle dobíjené částky pak získáte odměny. Studio najdete na Náměstí Svobody 33.

7 Shares
>
7 Shares
Share7