3 tipy na jógu v Přerově

Je tady další týden a spolu s ním přichází moje velká chvíle ťukání do klávesnice, samozřejmě pro vás. Doufám, že váš nový rok začal stejně slibně jako ten můj. A jestli nejste vyrovnaní, teprve hledáte svůj vnitřní klid a chcete se konečně dobře naladit (nebo jen splnit nějaké to předsevzetí), pak prostě vyrazte na jógu.

Abych vám to usnadnila, přináším opět skvělé tipy, kam se dá vyrazit na rande s jógou. Tentokrát společně zavítáme do města nedaleko Olomouce. Svou zeměpisnou polohou je toto místo adeptem na srdce Moravy. Tak to vezmeme pěkně od srdce a já vás tímto srdečně zvu, abyste si přečetli tři tipy na jógová studia v Přerově. 

Jóga & Pilates Centrum

Opravdu široký výběr cvičení nabízí Jóga & Pilates Centrum v Přerově. Vyjmenovat vám úplně všechny lekce, které toto studio nabízí, to by bylo snad i na samostatný článek. Proto uvedu alespoň některé možnosti: hatha jóga, prána jóga, vinayasa jóga, hot jóga, jóga vědomého pohybu, pilates, jóga pro muže, tai-chi.

Nejjednodušší bude omrknout rozvrh nabitý aktivitami, protože vybírat je opravdu z čeho. Studio je čisté, příjemné a vzdušné. Ceny jsou různé, proto doporučuji podívat se na ceník. Kromě cvičení zde mohou místní zavítat také na relaxaci či meditaci, což já osobně mám moc ráda – myslím, že je mnohem lepší vedená hromadná meditace, než nahraný hlas z youtube, co myslíte? Usměvavé lektorky uvidíte na přehledných webových stránkách nebo přímo ve studiu na adrese Žerotínovo náměstí 14.

Sportovní centrum Mlýn

Chtěli byste vyzkoušet něco nového? Co takhle létající jóga? Ay Fly jógu můžete na vlastní kůži okusit ve sportovním centru Mlýn. Půjdete do toho?

Není sportovní centrum jako sportovní centrum. Ve Mlýně si můžete nejen zacvičit, ale také třeba zatančit populární pole dance u tyče, posílit zadek (dámy, plavková sezóna se blíží), navštívit klasickou jógu nebo si vychutnat tu létající, která se cvičí v závěsných sítích z měkké tkaniny, visících ze stropu. Centrum Mlýn uspokojí každého.

Moderní interiér spolu s příznivými cenami potěší i ty nejnáročnější z nás. Jednou z možností, kam vyrazit za jógou v Přerově, je právě sportovní centrum Mlýn, tak si z rozvrhu vyberte sami, co je vám milé. Adresa je – tak trochu nečekaně – Za Mlýnem 2. 🙂

Pro Activity

Poslední jógový tip, který vám v tomto článku přináším, je studio Pro Activity. Už z názvu je patrné, že budeme moci vybírat z různých aktivit. A název rozhodně nezklame. Studio je opět velmi variabilní. 

Moderní fuknční trénink nebo raději jógu? Pilates či zumbu? V rozvrhu najdete základní lekce jógy, jógu pro seniory, oblíbenou jógu pro zdravá záda, tabatu, kruhový trénink a další. Není problém nasbírat pár přátel a vyrazit právě za plněním novoročních předsevzetí. Prostě se odreagovat.

Většina lekcí je nabízena už od 80 Kč. Službou, která určitě potěší maminky, je hlídání dětí v dětském koutku. Není čas na výmluvy, za dvacku bude o prcka báječně postaráno a vy můžete vypotit starosti všedních dní nebo se protáhnout a vypnout u jógy. Tak šup, vyrazte na ulici Čechova 24a, protože právě tam centrum Pro Activity najdete.

Zdroj fotografií: pexels.com

0 Shares
>
0 Shares
Share