3 tipy na jógová studia v Jablonci nad Nisou

Váháte, kam vyrazit na jógu v Jablonci nad Nisou? Tak přesně pro vás mám tři tipy na jógová studia v tomto městě, nacházejícím se 9 km jihovýchodně od Liberce.

Jablonec nad Nisou původně vznikl jako uhlířská osada, avšak již od 16. století se zde rozvíjela sklářská a šperkařská tradice. Neobvyklá řemesla můžete okukovat ve zdejším muzeu. Za vidění však stojí rovněž překrásné secesní domy, divadlo či největší prodejna bižuterie u nás – a také zdejší tři krásná jógová studia. Pojďme tedy nahlédnout tam, kde se scházejí místní jogíni a jogínky. Zvu vás!

Yoko Studio

Na jógu i relaxaci můžete zavítat do studia Yoko. Kromě toho si tu můžete dopřát i příjemnou masáž. Na cvičení vám v tomto útulném studiu zapůjčí kvalitní jógové podložky, po lekci můžete skočit do sprchy, ručník si však sebou brát nemusíte – ten tady mají k dispozici také. Navíc si pak můžete o hodině jógy poklábosit ve zdejší kavárničce, kde si dáte něco dobrého na zub a odpočinete si. No nezní to fajn?

Cvičení je dostupné pro všechny. Cena za lekce je různá. Senioři cvičí za 60 Kč, ostatní za 80 Kč. Zkrátka a dobře, žádná cenová divočina to není, bez výmluv si zde může odskočit kdokoli. Jaké lekce můžete navštívit? Na výběr jsou otevřené lekce i celé kurzy. Ve studiu se cvičí power jóga, kundalíní jóga, hormonální jóga i dětská jóga. Na své si přijdou také ti věkově vyspělejší z nás, protože pro ně je určena speciální hodina jógy pro starší. A aby toho nebylo přece jen málo, můžete zkusit třeba pilates. 

Studio najdete na adrese Rychnovská 81. Působí na mě takovými dojmy, že se zde budete cítit jako doma. Vyzkoušíte to i za mě? Můžete se objednat, ale nutné to není. Celý rozvrh i aktuální akce najdete na webu. 

Jóga na výsluní

Krásné studio zve své příznivce na lekce i svým poetickým názvem. Jógové centrum je zaměřeno na power jógu, ale jak už to bývá, tak nabídka cvičení je ještě pestřejší: těhotenská, dětská, tvarovací power, výdržová power jóga. Plavková sezóna se blíží, tak proč nespojit příjemné s užitečným? Nechybí ani rehabilitační nebo speciální cardio jóga. 

Příběh studia je jednoduchý. Majitelka se zcela nečekaně zamilovala do power jógy – a to i přesto, že po první lekci trpěla bolestí a láska na první zacvičení to rozhodně nebyla. Ale stalo se – a jóga ji pohltila. Cílem studia i paní majitelky je vést vás na cestě za poznáním, abyste i vy objevili krásu a možnosti svého těla. 

Vstupné na jednotlivé lekce se pohybuje již od 85 Kč. Pozor, nutná je rezervace předem, nezapomeňte na ni, jinak by se mohlo stát, že pro vás nezbyde místo, a to by byla škoda. Jestli se chystáte začít randit s jógou, nemůžu nezmínit aktuální akci: při zakoupení permanentky získáte úžasný dárek – příspěvek 1200 Kč na masáže. Proto neváhejte, omrkněte ceník a jděte do toho. Na jógu není nikdy pozdě! Studio se nachází na Nádražní 6.

MB Joga

Jóga je cesta… vydejte se na cestu s námi. Takto zní přívětivý slogan studia MB Joga. Přátelské prostředí tohoto jógového centra můžete na vlastní kůži okusit v samotném centru Jablonce, na adrese Palackého 4.

MB Joga studio je zaměřeno podobně jako v případě předchozího centra na power jógu, ale lektoři nabízejí rovněž hatha jógu, vinayasa jógu, jógu pro těhotné či jemnou jógu. Každý si zde v rozvrhu najde to pravé – ať už začátečník či senior, kterým tímto doporučuji začít s jemnou jógou, nebo nastávající maminky, které si mohou zacvičit v těhotenství speciální jógu určenou právě pro ně. Sál ve studiu má kapacitu 21 osob a je plně vybaven. Opět odpadá nutnost vláčet městem vybavení na jógu, což je alespoň pro mě vždy pozitivní informace.

Pokud chcete zavítat do MB Joga centra, pak navštivte jejich přehledné webové stránky, kde najdete informace k rezervačnímu systému, aktuální rozvrh i ceník. Za všimnutí stojí také různé víkendové akce – chcete-li zkusit něco nového, vyrazte s prima lidma a užijte si volno s jógou. Všechny detaily jsou na zmíněném webu, tak směle do toho!

Zdroj fotografií: pixabay.com

8 Shares
>
8 Shares
Share8