28. den jóga výzvy - Jóga (nejen) pro těhotné - zpevňujeme nohy

Pokračujeme 28. dnem jóga výzvy a opět potěšíme zejména těhulky:-)

V dnešním, krátkém jóga videu vám Markéta ukáže důležité cviky a budeme posilovat zejména nohy. Pokud zrovna nejste těhotní, doporučuji vzít na břicho jinou zátěž nebo dělat delší výdrže. Ti z nás, co mají na břichu zátěž přirozenou, nemusí nic navíc přidávat:))

Chtěl jsem se vás zeptat, jak se vám tato "těhotenská/mateřská" videa líbí? Napište klidně do komentářů a zítra naviděnou!

Roztočte energii čaker

Zablokované čakry se projevují nedostatkem chuti, síly či životní energie. Jste malátní či nemáte vydrž, koncentraci.

Vytvořili jsme proto e-book, kde máte konkrétní, praktické návody, jak jednotlivé čakry opět rozproudit. Naučíte se speciální jógové ásany, poradíme vám, jak si vytvořit doma vlastní BIO kosmetiku a prozradíme vám recepty, díky kterým se budete cítit jako nikdy předtím.

30 denní jóga výzva – 28. den -Jóga (nejen) pro těhotné – zpevňujeme nohy
5 (100%) 4 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

3 komentáře u “30 denní jóga výzva – 28. den -Jóga (nejen) pro těhotné – zpevňujeme nohy

  1. Tomasi, diky za super napad i provedeni. Snazim se cvicit pravidelne a nektera videa bych si rada pustila znovu i po skonceni vyzvy. Pujde to?
    Diky moc, Mirka

  2. Prima, balančné cvičenia zvládam.
    Teším sa každý deň na Vaše cvičenia, ktoré mi zlepšujú náladu, dýchanie , energiu a nebolí má chrbát.

    Eva

Napsat komentář