30 denní jóga výzva – 26. den – 30 minut ashtangy pro začátečníky

30 denní jóga výzva – 26. den – 30 minut ashtangy pro začátečníky
26 Kvě 2014


V dnešním dni jsme pro vás našli zajímavé video pro začátečníky, které představuje Ashtanga jógu. Zacvičte si s lektorkou tuto 30 minutovou sérii a poznejte její kouzlo. Je to náročný styl jógy, ale pokud zvládnete začátek, tak už vás nikdy nepustí.

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 26. den – 30 minut ashtangy pro začátečníky
4.5 (90%) 2 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

  1. Sestavu jsem si dala v 21.40 hodin, dříve jsem nestíhala. Super. Díky

  2. mirka@mivi.cz' Mirka píše: Srpen 3, 2016 at 8:51 am

    Cha cha! Pro mě to bylo dost frustrující, ale věřím, že pro někoho, kdo cvičí již dlouho to může být inspirující. Ale připadalo mi to spíše jako exhibice než vedení lekce. Takže Asthanga asi pro mě nebude. Každopádně díky, je dobré to alespoň zkusit. ( ale všechny pozice jsem tedy nezkusila 🙂

  3. Lekce se mi líbila, ale také si myslím, že je to o dost vyšší level, než lekce pro začátečníky. Cvičím 5x týdně z toho 2x s lektorem, ale rychlost teto lekce jsem nedala a pár pozic také ne…ale jako motivační video dobré ?

  4. …ale díky určitě si video ještě pustím…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *