24. den jóga výzvy - 20 minut jógy pro začátečníky

Vím, že už se po tolika dnech výzvy jako začátečník cítit nemusíte. Ani to ale není z mé strany provokace. Dnešní 20 minutové cvičení je zkrátka fajn. A je jedno, zda jste začátečník nebo pokročilý jogín. Uvídíte, že si ho užijete.

Není to ani lehká ani závratně těžká jóga a měli byste krásně zúročit vaší 3 týdenní zkušenosti s jógou. Budu moc rád, pokud mi napíšte, jak se vám tato lekce líbila. 

Držím vám palce, jogíni! Do konce výzvy zbývá necelý týden. Pokud jste došli až sem, tak už to určitě nevzdáte. To je super..!

Online kurz jógy pro začátečníky

Myslíte to s jógou vážně? Dejte šanci kurzu jógy pro začátečníky. Je vhodný pro všechny, kteří nemají čas chodit na jógu "ven" nebo se třeba stydí. Stejně tak dobře bude doplňkem pro všechny začátečníky, kteří si chtějí jednotlivé ásany ujasnit a z hodin jógy mají pocit, že se jim lektorka věnuje nedostatečně..

V našem online kurzu jógy najdete všechno polopatě vysvětlené, takže nemusíte mít strach, že vám něco unikne. A když, tak si video pustíte znova, protože do kurzu je neomezený přístupl

30 denní jóga výzva – 24. den – 20 minut jógy pro začátečníky
5 (100%) 6 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

4 komentáře u “30 denní jóga výzva – 24. den – 20 minut jógy pro začátečníky

  1. Váhala jsem jestli to stihnu a nenecham to az na večer, ale nakonec jsem do toho šla a bylo to naprosto super. Tempo i náročnost cviků. Užila jsem si to a krásně nastartovala den. Díky.

Napsat komentář