30 denní jóga výzva – 22. den – Jóga pro dobrý spánek

30 denní jóga výzva – 22. den – Jóga pro dobrý spánek
22 Kvě 2014


22. den jóga výzvy je tu! Posledních 8 před námi. Super, jestli stále cvičíte. Snad to ve vás zanechalo spoustu dobré nálady.-) Několik z vás mi psalo, že výzvu cvičí spíše večer po práci. Napadlo mě, že by stálo za to představit i nějaké večerní cviky, po kterých se vám bude dobře spát…Takže… Tady je máte:-)

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 22. den – Jóga pro dobrý spánek
5 (100%) 5 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

 1. Dobrý den, 30idenní výzva je fantastický projekt.
  Nabízí celou škálu možností, kdy a kde s cvičením začít, lektorský panel je vynikající, prezentace rovněž.
  Moc Vám i celému týmu děkuji.
  P.S. Bylo by možné získat (zakoupit) celý 30idenní program na DVD?

 2. romana.gondova@seznam.cz' Romana Gondová píše: Srpen 12, 2016 at 6:38 pm

  Dobrý den, Tomáši,
  děkuji za skvěle vybraná a sestavená videa. Cvičím každý den a výsledky cítím. Adriene je skvělá, Jen a její cviky na záda taky, na Taru teda nemám, nohu za krk si ještě nedám :-). Ráno si dám pozdrav slunci a během dne podle aktuální video nebo se vrátím k videu, na které mám chuť nebo co potřebuju protáhnout nebo zaposilovat a je to skvělý! Kratší videa naprosto vyhovují, protože tolik času na celou hodinu cvičení většinou nemám, i když 1 – 2x týdně by to šlo. Jen doufám, až začne běžný pracovní rytmus, že i pak budu stíhat. Ještě jednou díky.

 3. Tomáš Procházka píše: Srpen 17, 2016 at 11:16 am

  Dobrý den, Lenko, děkuji za milá slova. 30 denní výzvu na DVD nanajdete, ale máma pro vás online kurzy s Markétou. Ty vřele doporučuju pro další cvičení doma:https://www.spojujenasjoga.cz/joga-pro-zacatecniky/

 4. vycvik.psu@volny.cz' michal švajda píše: Prosinec 14, 2016 at 1:54 pm

  Dobrý den
  chodíme celkem pravidelně 2x týdně cvičit ashtanga jogu,která je náročnější. Je to fajn, udržuje nás to v kondici. Tyto videa se mi líbí jako vhodný doplněk na klidnější cvičení na doma. Dá se z nich vybrat co člověku vyhovuje. Instruktorky ve videích jsou většinou příjemné a jde z nich pohoda. Takže dobrý počin i pro ty co již cvičí.Na shledanou Michal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *