21 denní jóga výzva (pro rok 2021)

... začnete z domova pravidelně cvičit jógu a zamilujete si zdravý životní styl

 • Každý den v 5 hodin ráno vám přijde e-mail s krátkým jógovým videem 
 • Během 21 dnů si vyzkoušíte 3 různé styly jógy a začnete pravidelně cvičit
 • K videím získáte neomezený přístup i po skončení výzvy. Můžete se vracet.
 • A hlavně ... během celé doby vám kdykoliv poradíme a nebudete v tom sami.
 • Na co ještě čekáte? 🙂

Naše výzvy v minulých letech pomohly již 4563 lidem.

S čím konkrétně pomůže tato výzva vám?

Uleví se vám  od bolesti zad a protáhnete se

Nemusíte nikam dojíždět
cvičíte z domova

Ochlablé tělo zpevníte
a protáhnete

Zatočíte se stresem
 a špatnou náladou

Zbavíte se lenosti
a budete cvičit pravidelně


Můžete cvičit kdykoliv
nemusíte nikam dojíždět

Spokojené recenze klientů, kteří cení především náš lidský přístup bez "jogínských" klišé


Ano, výzva mi pomohla s pravidelným cvičením

Ano, výzva mi pomohla s pravidelným cvičením. Výborné byly komentáře k jednotlivým pozicím. Prozatím neuvažuji o přihlášení se do výzvy. Pokud ano, pak by mě zajímala power jóga. je srozumitelný, přívětivý, mohu kdykoliv zopakovat pozice a mohu se k vidím vrátit opakování pozic, vracení se k videím, cvičení doma neměla jsem žádný problém občasné cvičení jógových pozic, nic pravidelného příjemné protažení celého těla, po čase je znát větší pružnost Ano doporučila bych ji - výhodou je cvičení z domova, mohu si jej naplánovat podle času, největší benefit je v klidu a několikrát za sebou zopakovat jednotlivé pozice (při reálném cvičení v kolektivu toto není možné) Výborný nápad, všem, kteří se podíleli na vzniku jednotlivých výzev moc děkuji. Namasté Dana


Dana Marešová vedoucí pracovník

Byla to opravdu výzva!

Díky 20 denní jóga výzvě jsem našla novou motivaci k pravidelnému praktikování jógy, lekce jsou moc pěkně sestavené, lektorky úžasné, vše výrazně předčilo moje představy.

Spousta lidí se konečně "kousne" a začne se józe věnovat pravidelně. Největší výhodou je možnost cvičit v pohodlí domova a hlavně v libovolném čase, lekce se dá kdykoliv přerušit, je možné cvičit jednu lekci několik dní po sobě opakovaně a sledovat tak vlastní pokroky.

Žadný problém - kromě občasného těžkého překonávání své vlastní lenosti - se neobjevil. // Problém se vlastně objevil, ale pouze technického rázu - jednotlivé zprávy se mi na Seznamu v některé dny ukládaly do různých složek (Hromadné, Spam a pod.) - takže moc děkuji za ochotu poradit a obratem pomoci tento pseudoproblém vyřešit.

Jsem chronický začátečník, klasicky "zatuhlá" žena středního věku, které chybí vůle a pravidelnost - což se díky výzvě a nové kvalitní jógamatce od Ježíška výrazně zlepšilo:)

Nejvíce mi vyhovuje kratší délka jednotlivých lekcí - když nemám čas, mám za 15 minut pravidelnou denní dávku splněnou, když je času víc, můžu cvičit danou lekci opakovaně nebo 2 -3 různé lekce za sebou. A co je úplně nejlepší - když z nějakého důvodu vynecháte, tak o lekci daného dne nepřijdete. 20 lekcí máte stále k dispozici a tak můžete s výzvou začínat každý měsíc znovu (a ještě si příště necháte víkendy volné).

Ano, doporučuji Vás moc. Je to vynikající alternativa, zvlášť když z časových důvodů nestíháte pravidelně docházet na hodinové a delší lekce do jógových studií. Přivstat si ráno o 20 minut vám ve výsledku dokáže zlepšit kvalitu dne o 200 %:)

Děkuji za tuto zkušenost, netušila jsem, že mě něco přiměje k pravidelnosti a tím pádem i k prvním konečně viditelným výsledkům:) Získala jsem úplně novou motivaci a každý den jsem se na cvičení těšila. // Na podzim jsem chodila na lekce jógy nejmenovaného lektora (určené pro začátečníky) a vracela jsem se z nich domů jako zpráskaný pes - ponížená a nešťastná. Tento náročný, nepříjemný lektor řve na lidi a uráží je, neskutečně ho vytáčí jakékoliv chyby, prostě nemá na výuku začátečníků náladu ani trpělivost. Křehké povahy odcházejí z jeho lekcí se slzami na krajíčku, spousta lidí to vzdá a jeho kurz vůbec nedokončí. Tohle se vám s 20 denní Jógovou výzvou prostě nestane!


Jolana Smetanová učitelka

Web se mi líbí pro svou členitost a rozmanitost!

Cvičila jsem jógu pravidelně doma již předtím ale videa pro mě teď byla možností zkusit i jiné typy a styly cvičení

Ano byla by fajn pravidelná cvičení například na bolesti zad nebo protažení svalů a těla a na zpevnění svalů páteře a zad.

Web se mi líbí pro svou přehlednost a rozmanitost. Nejvíce asi to že každý den byl zaměřen na jiné orgány a cvičení, na jiné energie a člověk nemusí nikde nic hledat.. Ráno vstane a video na něj čeká v emailu. Problém byl čas někdy jsem ráno cvičit nemohla protože v den směny vstávám velmi brzy ale videa jsem si pak rozplanovala i během dne bebina večer. Nejvíce se mi líbilo že každý den byla jóga a styl cvičení jiný. Ano doporučila bych ale spíše někomu kdo už má s jogou zkušenosti.


Edita Šlesingerová zdravotní sestra

20-ti denní jóga výzva byla fajn

Jóga výzva mi pomohla nastartovat pravidelné ranní cvičení, nad který jsem už delší dobu přemýšlela. Díky ní jsem si také uvědomila, jak moc jsem ztuhlá a kolik zdravotních problémů se mi tím zbytečně rozjíždí. Na podobné výzvy reaguji jen výjimečně, nad jógou jsem už delší dobu uvažovala sama, proto mne oslovila.

Přiznám se, že se na web moc nedívám. Přečtu si emaily, překliknu se na článek, když mne zaujme "emailová předehra", ale na stránky moc nechodím. To platí obecně, nejen pro Vaše stránky.Nejvíc oceňuji, že když ráno vstanu, je vše připravené a je to plně jen v mé vlastní režii.

Největším problémem byla nutnost všech pomůcek u Jin-jógy, nejvíce asi s bločky. Mělo to být seznámení (i podle článku) a v podstatě bez bločků to nešlo. To byl asi největší problém. U dek a polštářů, to si člověk poradí, ale tady to byl celkem oříšek. Pomohla jsem si trvanlivým mlékem a slovníkem, ale lehce to obtěžovalo. S jógou jsem se setkávala pravidelně. Navštěvovala jsem kurzy Powerjógy, na rehabilitacích se jóga používá běžně, koupila jsem si knížky k domácímu samostudiu a cvičení.

Nejvíc oceňuji Vaši připravenost.Jóga výzvu bych doporučila a už jsem to také udělala. Rozhodnutí je ale na každém samostatně.

Děkuji za to, že jste mne zase nastartovali k rannímu pravidelnému cvičení 🙂


Petra Kolaříková

Jóga výzva vás bude bavit, budete se cítit už po pár dnech o pár let mladší a plní energie

 • Potřebujete posílit záda a zbavit se jejich bolesti? Zkuste naši jóga výzvu!
 • Nedaří se vám začít se hýbat? Zkuste začít postupně. Malými krůčky k vytouženému cíli.
 • Každý den nové video do vašeho e-mailu + motivační tipy na co si dát pozor - ke každému videu podrobně vysvětlující text s dalšími tipy od každé z lektorek.
 • Jóga výzva je pro všechny - od začátečníků po pokročilé. Není cílem "odcvičit" vše! Ukazujeme jednotlivé varianty pro všechny úrovně
 • Inspirace na 3 týdny. Už nikdy nebudete tápat, kdy a co začít cvičit.
 • Originální videa s kvalitním zvukovým doprovodem a vedením lektorky pomocí hlasu. 
 • Přístup je neomezený. K výzvě se můžete kdykoliv vrátit. Videa nezmizí. Budete si je moci zpětně přehrát.
 • Jóga výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit. Třeba za měsíc od koupi. 

Jak jednoduše jóga výzva funguje

Každé ráno dostanete e-mail

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jógové video. Přijde vám e-mail s tipy na konkrétní den a videem a článkem.

téma: Hatha + power + jin jóga

V této výzvě vám představíme klasickou hathu, energickou power a klidnou jin jógu. Poznáte od každého trochu.

navíc: doprovodné texty

Ke každému dni jsme vytvořili tipy, na co si dát pozor, seznam ásan a osobních doporučení našich lektorek.

Zkušené jogínky, které výzvu 2021 pro vás připravily

Dominika vodrážková

Hatha jóga / SpojujeNasJoga.cz


HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Dominika je instruktorkou hatha jógy. Věnuje se jí přes 4 roky a zajímá se nejen o její blahodárné účinky na tělo, ale má ji ráda především díky její filozofii a duchaplným myšlenkám.

markéta drnková

Power jóga / SpojujeNasJoga.cz


POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markéta učí jógu na univerzitě v ČB. Je vášnivou jogínkou a milovnicí pohybu všeho druhu. Power jógu cvičí precizně a zaměřuje se na perfektní provedení všech pozic.

Bára Vohanková

Jin jóga / SpojujeNasJoga.cz


KLIDNÁ JIN JÓGA S BÁROU

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu. Jógou žije již mnoho let.

Co přesně získáte v této jóga výzvě?

Letošních 21 lekcí jóga výzvy je koncipováno tak, abyste "ochutnali" všechny tři styly jógy a třeba zjistili, jaký vám nejvíce vyhovuje. Lekce jsou ve formě online videí v průměrné délce cca 20 minut. Pokud máte více času doporučujeme každou lekci zacvičit alespoň dvakrát za sebou. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Hatha jógové lekce jsou vhodné pro všechny. I pro ty, co se s jógou zatím neseznámili. Dominika vše trpělivě a pomalu vysvětluje. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, co dělat. Její online lekce jsme koncipovali tak, aby je mohl cvičit opravdu každý i úplný začátečník či člověk jógou nepolíbený.

POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markétiny lekce jsou energické, dynamické a posilovací. Nemusíte se ale bát, že vás čekají náročné či složité ásany. Ano, zapotíme se, ale vše je koncipováno pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří se už s jógou setkali či jsou zvyklí se pohybovat. V těchto lekcích poznáte kouzlo power jógy.

JIN JÓGA S BÁROU

Jin jóga je pomalý a hluboce uvolňující styl jógy. V těchto lekcích si po minulém úspěchu v loňské výzvě Bára připravila nové sestavy, díky kterým si odpočinete a zcela uvolníte ztuhlé tělo. Pomocí jin jógy se naučíme aktivně relaxovat, ale zároveň protáhneme veškeré svaly na tělě. Jin jóga v podání Báry je návyková:)

21 dní s jógou dle vašich časových možností

Cvičíte kdy chcete a odkud potřebujete

Videa si snadno můžete přehrát na telefonu, počítači, tabletu či televizi. Jsou online.

 • Kvalitní zvukový a doprovodný komentář ke každému videu.
 • 21 doprovodných textů. Ke každému dni jógové výzvy získáte cenné rady a doporučení.
 • 21 motivačních e-mailů a citátů přímo do vaší e-mailové schránky.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte s jógou. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou jóga výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti s naší výzvou.

Přihlaste se nyní do jóga výzvy pro rok 2021

Výzvu můžete začít od zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle vaší potřeby.

21 dní jógy za 699 Kč

 • 21 jóga lekcí přímo do vašeho e-mailu v celkové délce cca 6 hodin - 370+ minut
 • Neomezený přístup - k videím/dnům se můžete kdykoliv vrátit dle vaší potřeby
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • 21 doprovodných článků - ke každé lekci vám pošleme každý den jeden

Dnešní bonus v ceně 399 Kč
pro zájemce o jóga výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k jóga výzvě navíc e-book Jógou proti stresu v ceně 399 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>
9K Shares
Share9K