21 denní jóga výzva (pro rok 2021)

... začnete z domova pravidelně cvičit jógu a zamilujete si zdravý životní styl

 • Každý den v 5 hodin ráno vám přijde e-mail s krátkým jógovým videem 
 • Během 21 dnů si vyzkoušíte 3 různé styly jógy a začnete pravidelně cvičit
 • K videím získáte neomezený přístup i po skončení výzvy. Můžete se vracet.
 • A hlavně ... během celé doby vám kdykoliv poradíme a nebudete v tom sami.
 • Na co ještě čekáte? 🙂

Naše výzvy v minulých letech pomohly již 4563 lidem.

S čím konkrétně pomůže tato výzva vám?

Uleví se vám  od bolesti zad a protáhnete se

Nemusíte nikam dojíždět
cvičíte z domova

Ochlablé tělo zpevníte
a protáhnete

Zatočíte se stresem
 a špatnou náladou

Zbavíte se lenosti
a budete cvičit pravidelně


Můžete cvičit kdykoliv
nemusíte nikam dojíždět

Spokojené recenze klientů, kteří cení především náš lidský přístup bez "jogínských" klišé


Ďakujem a prajem všetkým veľa zdravia a radosti 🙂

Znova som začala cvičiť pravidelne. Pred niekoľkými rokmi som cvičila jogu denne, potom sa tá pravidelnosť vzhľadom na rôzne okolnosti potrhala 🙁 Takže som Vám vďačná za návrat, pretože jogu mám rada. Mám rada rozmanitosť, tak čokoľvek. Aj keď cvičím doma, viem, že v tom nie som sama a motivuje ma to cvičiť s niekým, kto ma vedie 🙂 Pravidelnosť, správne prevedenie cvikov podľa inštruktáže. Začala som cvičiť jogu doma s otcom, potom na univerzite (25 rokov dozadu) - 5 Tibeťanov, 7 lotosových kvetov (podľa kníh). Cvičila som pravidelne a hľadala som ďalšie zdroje, kurzy. Potom som začala vynechávať rôzne dlhé obdobia, ale vždy som sa k joge vrátila. Najviac mi vyhovovala hot joga. V tomto období som cvičila sama doma. Aj eď som bola doma, necítila som sa sama 🙂 Áno, pretože je to naozaj výzva cvičiť každodenne a s Vami sa to dá. Ďakujem a prajem všetkým veľa zdravia a radosti 🙂


Andrea Salajová učiteľka

Můžu cvičit kdykoliv a kdekoliv

Díky jóga výzvě jsem začala pravidelně cvičit kaž. den. Největší výhoda této jóga výzvy je, že ji můžu cvičit kdykoliv a kdekoliv....

Největší problém pro mně byl mít u jin jógy pomůcky (polštáře a deka), protože jsem výzvu cvičila i v práci přes poledne( vyřešila jsem to skrouceným různého textilu). Než jsem přišla do výzvy, tak jsem doma cvičila jógu nepravidelně a jednu sestavu...

Na výzvě mně potěšilo, že jsem se naučila nové sestavy z domova ( ušetřilo mi to hodně času).nVýzvu bych doporučila lidem, který už mají základy jógy za sebou, který nejsou úplný začátečníci...

Děkuji Vám, že jsem si prostřednictvím výzvy mohla rozšířit moje cvičení jógy o nové sestavy, bez nutnosti návštěvy kurzů jógy mimo domov....


Ingrid stomatolog

Hledala jsem při svém částečně sedavém zaměstnání pohybovou kompenzaci

Pomohla mi se k józe vrátit. Hledala jsem při svém částečně sedavém zaměstnání pohybovou kompenzaci. Vaše výzva se mi jevila jako skvělý začátek. Jen si nejsem jistá, jestli bych byla schopná cviky provádět bez toho, že už jsem kdysi s jógou přišla do styku. Myslím, že výzva není pro úplné začátečníky. Nicméně mně každodenní cvičení s Vámi vedlo k tomu, že jsem zašla na ukázkovou hodinu jógy a rozhodla se tam chodit, za to díky 🙂

Největším problémem je pro mě zkoordinovat dech se cvičením, občas se ztrácím, když mi komentář neporadí, jak dýchat. Podobně je to i se cvikem, když jsem nevěděla, co který termí nznamená, tedy, že nevím, co mám udělat, pustila jsem si ukázku a pak vrátila, abych se "chytla".


Martina Sanetrníková knihovnice

20 denní jóga výzva = zhodnocení

Díky dvacetidenní jóga výzvě jsem pochopila některé spojitosti - zakoupila jsem si tento kurz proto, abych mohla cvičit doma když mám čas a musím říct, že mne to "nakoplo" na denní cvičení a bylo pro mne překvapením, že jsem se vnitřně velice zklidnila.

Jednotlivé lekce jsou skvěle připraveny a protože jsem byla "neznalec" jógy, tak se mi líbilo, že je vše vždy vysvětleno = máte obrovskou 1* a já vám moc děkuji! 🙂 brala bych pokračování 20 denní jóga výzvy .-)

Je to velice dobře = srozumitelně připraveno a pro mne obzvlášť cvičitelka Bára = vyhovovalo mi tempo. Myslím, že největší výhodou je, že to může zkusit každý v čase, kdy se mu to hodí a může se k jednotlivým lekcím vracet = to mne vyhovuje maximálně!

Nebyl problém žádný, vše fungovalo a funguje perfektně! Neměla jsem vztah = měla jsem pocit, že by se mi to mohlo líbit, ale zkušenost jsem měla velice malou = teď tedy mám pocit, že jsem o malinko moudřejší a že se musím ještě hodně učit = jsem moc ráda, že jsem výzvu absolvovala a že se mohu k jednotlivým lekcím vracet a opakovat je.

... ten klid, pohoda a to, jak vše perfektně funguje je úžasný.

Já vám děkuji velmi, jsem opravdu nadšená! jogínka ze mne ještě není, protože to vím, že mám před sebou dlouhou cestu, ale cítím se naprosto skvěle a jsem ráda, že jste, protože to děláte opravdu perfektně! kdyby bylo pokračování dvacetidenní výzvy, tak se moc ráda znovu přihlásím.


LENKA KAFKOVÁ šití oděvů - návrhářství

Jóga výzva vás bude bavit, budete se cítit už po pár dnech o pár let mladší a plní energie

 • Potřebujete posílit záda a zbavit se jejich bolesti? Zkuste naši jóga výzvu!
 • Nedaří se vám začít se hýbat? Zkuste začít postupně. Malými krůčky k vytouženému cíli.
 • Každý den nové video do vašeho e-mailu + motivační tipy na co si dát pozor - ke každému videu podrobně vysvětlující text s dalšími tipy od každé z lektorek.
 • Jóga výzva je pro všechny - od začátečníků po pokročilé. Není cílem "odcvičit" vše! Ukazujeme jednotlivé varianty pro všechny úrovně
 • Inspirace na 3 týdny. Už nikdy nebudete tápat, kdy a co začít cvičit.
 • Originální videa s kvalitním zvukovým doprovodem a vedením lektorky pomocí hlasu. 
 • Přístup je neomezený. K výzvě se můžete kdykoliv vrátit. Videa nezmizí. Budete si je moci zpětně přehrát.
 • Jóga výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit. Třeba za měsíc od koupi. 

Jak jednoduše jóga výzva funguje

Každé ráno dostanete e-mail

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jógové video. Přijde vám e-mail s tipy na konkrétní den a videem a článkem.

téma: Hatha + power + jin jóga

V této výzvě vám představíme klasickou hathu, energickou power a klidnou jin jógu. Poznáte od každého trochu.

navíc: doprovodné texty

Ke každému dni jsme vytvořili tipy, na co si dát pozor, seznam ásan a osobních doporučení našich lektorek.

Zkušené jogínky, které výzvu 2021 pro vás připravily

Dominika vodrážková

Hatha jóga / SpojujeNasJoga.cz


HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Dominika je instruktorkou hatha jógy. Věnuje se jí přes 4 roky a zajímá se nejen o její blahodárné účinky na tělo, ale má ji ráda především díky její filozofii a duchaplným myšlenkám.

markéta drnková

Power jóga / SpojujeNasJoga.cz


POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markéta učí jógu na univerzitě v ČB. Je vášnivou jogínkou a milovnicí pohybu všeho druhu. Power jógu cvičí precizně a zaměřuje se na perfektní provedení všech pozic.

Bára Vohanková

Jin jóga / SpojujeNasJoga.cz


KLIDNÁ JIN JÓGA S BÁROU

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu. Jógou žije již mnoho let.

Co přesně získáte v této jóga výzvě?

Letošních 21 lekcí jóga výzvy je koncipováno tak, abyste "ochutnali" všechny tři styly jógy a třeba zjistili, jaký vám nejvíce vyhovuje. Lekce jsou ve formě online videí v průměrné délce cca 20 minut. Pokud máte více času doporučujeme každou lekci zacvičit alespoň dvakrát za sebou. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Hatha jógové lekce jsou vhodné pro všechny. I pro ty, co se s jógou zatím neseznámili. Dominika vše trpělivě a pomalu vysvětluje. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, co dělat. Její online lekce jsme koncipovali tak, aby je mohl cvičit opravdu každý i úplný začátečník či člověk jógou nepolíbený.

POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markétiny lekce jsou energické, dynamické a posilovací. Nemusíte se ale bát, že vás čekají náročné či složité ásany. Ano, zapotíme se, ale vše je koncipováno pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří se už s jógou setkali či jsou zvyklí se pohybovat. V těchto lekcích poznáte kouzlo power jógy.

JIN JÓGA S BÁROU

Jin jóga je pomalý a hluboce uvolňující styl jógy. V těchto lekcích si po minulém úspěchu v loňské výzvě Bára připravila nové sestavy, díky kterým si odpočinete a zcela uvolníte ztuhlé tělo. Pomocí jin jógy se naučíme aktivně relaxovat, ale zároveň protáhneme veškeré svaly na tělě. Jin jóga v podání Báry je návyková:)

21 dní s jógou dle vašich časových možností

Cvičíte kdy chcete a odkud potřebujete

Videa si snadno můžete přehrát na telefonu, počítači, tabletu či televizi. Jsou online.

 • Kvalitní zvukový a doprovodný komentář ke každému videu.
 • 21 doprovodných textů. Ke každému dni jógové výzvy získáte cenné rady a doporučení.
 • 21 motivačních e-mailů a citátů přímo do vaší e-mailové schránky.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte s jógou. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou jóga výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti s naší výzvou.

Přihlaste se nyní do jóga výzvy pro rok 2021

Výzvu můžete začít od zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle vaší potřeby.

21 dní jógy za 699 Kč

 • 21 jóga lekcí přímo do vašeho e-mailu v celkové délce cca 6 hodin - 370+ minut
 • Neomezený přístup - k videím/dnům se můžete kdykoliv vrátit dle vaší potřeby
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • 21 doprovodných článků - ke každé lekci vám pošleme každý den jeden

Dnešní bonus v ceně 399 Kč
pro zájemce o jóga výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k jóga výzvě navíc e-book Jógou proti stresu v ceně 399 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>
9K Shares
Share9K