21 denní jóga výzva (pro rok 2021)

... začnete z domova pravidelně cvičit jógu a zamilujete si zdravý životní styl

 • Každý den v 5 hodin ráno vám přijde e-mail s krátkým jógovým videem 
 • Během 21 dnů si vyzkoušíte 3 různé styly jógy a začnete pravidelně cvičit
 • K videím získáte neomezený přístup i po skončení výzvy. Můžete se vracet.
 • A hlavně ... během celé doby vám kdykoliv poradíme a nebudete v tom sami.
 • Na co ještě čekáte? 🙂

Naše výzvy v minulých letech pomohly již 4563 lidem.

S čím konkrétně pomůže tato výzva vám?

Uleví se vám  od bolesti zad a protáhnete se

Nemusíte nikam dojíždět
cvičíte z domova

Ochlablé tělo zpevníte
a protáhnete

Zatočíte se stresem
 a špatnou náladou

Zbavíte se lenosti
a budete cvičit pravidelně


Můžete cvičit kdykoliv
nemusíte nikam dojíždět

Spokojené recenze klientů, kteří cení především náš lidský přístup bez "jogínských" klišé


Děkuji za vaše výzvy!

Ukázala mi nový styl jogy, docházím pravidelně pouze na astanga jogu. Ráda bych se naučila stoje na hlavě, na rukou, různé variace...je mi jasné že to chce čas a pravidelný trénink, aby zesílily svaly, které jsou k tomu třeba, bavilo by mě cvičit, jak se dopracovat k náročnějším pozicím "ve vzduchu", to je věc, kterou chci trénovat doma, sama a ne být za hroudu na veřejných lekcích 😀

Výhoda všech online výzev/kurzů = nikam nemusím jezdit a mohu začít až budu mít čas. Několik dní jsem se ke cvičení vůbec nedostala, pak jsem si pustila dvě videa

Od května jsem začala chodit na hodiny astanga jogy k jedné slečně domů do pokojíku, kde cvičíme ve třech lidech, je to skvělé, protože jsem vždy chodila na skupinové lekce po fitkách apod..a lektor se mi nevěnoval a já až teď začala provádět cviky a pohyby správně, správně dýchat a konečně pro mě začala být joga opravdu prospěšná a to ze spousty důvodů..

Ano, je to možnost jak se donutit cvičit pravidelně. Výzva se mi líbila, jen některá videa se mi zdála krátká, hlavně ta na začátku, protože jsem si na to vyhradila čas, pustila video a najednou byl konec a já byla už rozcvičená a konečně jsem se probudila a cvičila bych zkrátka déle..:) ale bylo fajn, děkuji!


Petra Sýkorová hlavní účetní

Děkuji za veškerý Váš přístup, včetně pomoci s přístupem hned v začátku.

Díky všem informacím pochopit a propojit všechny cviky, vědět, na co jsou zaměřeny a co jejich cvičením mohu ovlivnit.

Ne, byla to první výzva tohoto druhu. Zaměření na dobrou věc, spousta užitečných informací na jednom místě.

Největší problém pro mě byl zvládnutí všech cviků, jelikož jsem úplný začátečník. Zprvu mě cvičení nebavilo, jelikož jsem se nemohla soustředit na cviky, ale na jejich správné zvládnutí z videa - tedy neustálé vracení záznamu, kontrola na obrazovku, zda cvičím správně ...velmi často, než jsem se "našla", už byl další cvik. Ocenila bych detailnější "popis" cviku slovem tak, abych se mohla soustředit na pozici jako takovou a nemusela tolik sledovbat obrazovku, jakýsi slovní doprovod cviku.

Děkuji za veškerý Váš přístup, včetně pomoci s přístupem hned v začátku. Pokud bych měla něco najít ... možná teď vyzní, jako bych si protiřečila k již napsanému hodnocení, no v začátku jsem byla množstvím informací a odkazů až "přesycena". Jelikož jsem začátečník, snažila jsem se vstřebat všechno, všechny vaše odkazy z článku v emailu, který přišel jako "úvodník/ k lekci, abych všechno pochopila správně, nicméně bych ocenila nějaký stručný průvodce toho, co je nejdůležitější a na co se přesně zaměřit. Nestěžuji si, cestu jsem nakonec našla 🙂 Díky, Dáša


Dagmar Juřičková

20-ti denní jóga výzva byla fajn

Jóga výzva mi pomohla nastartovat pravidelné ranní cvičení, nad který jsem už delší dobu přemýšlela. Díky ní jsem si také uvědomila, jak moc jsem ztuhlá a kolik zdravotních problémů se mi tím zbytečně rozjíždí. Na podobné výzvy reaguji jen výjimečně, nad jógou jsem už delší dobu uvažovala sama, proto mne oslovila.

Přiznám se, že se na web moc nedívám. Přečtu si emaily, překliknu se na článek, když mne zaujme "emailová předehra", ale na stránky moc nechodím. To platí obecně, nejen pro Vaše stránky.Nejvíc oceňuji, že když ráno vstanu, je vše připravené a je to plně jen v mé vlastní režii.

Největším problémem byla nutnost všech pomůcek u Jin-jógy, nejvíce asi s bločky. Mělo to být seznámení (i podle článku) a v podstatě bez bločků to nešlo. To byl asi největší problém. U dek a polštářů, to si člověk poradí, ale tady to byl celkem oříšek. Pomohla jsem si trvanlivým mlékem a slovníkem, ale lehce to obtěžovalo. S jógou jsem se setkávala pravidelně. Navštěvovala jsem kurzy Powerjógy, na rehabilitacích se jóga používá běžně, koupila jsem si knížky k domácímu samostudiu a cvičení.

Nejvíc oceňuji Vaši připravenost.Jóga výzvu bych doporučila a už jsem to také udělala. Rozhodnutí je ale na každém samostatně.

Děkuji za to, že jste mne zase nastartovali k rannímu pravidelnému cvičení 🙂


Petra Kolaříková

Je to PECKA ! Jděte do toho!

Moc jsem se vždy těšila a hlavně donutila k domácímu cvičení. Díky videu tak nemám pocit, že cvičím sama. Upravila jsem jídelníček, zaměřuji se na problematické partie. Tím nemyslím jen "špíčky, ale hlavně mou páteř.....Skvělé ....Koncentrace, soustředěnost na dýchání .....Pocit jakéhosi zastavení v denodenním chaosu a blázinci a přitom aktivně a cíleně. Super je, že cvičení mohu přerušit (vím, není to optimální), ale zase dle možností navázat. a je to jen na mě a o mě, což preferuji.

Nejsem limitována časem a "musem", přehledné, profesionálně zpracované, srozumitelné.... Jsem začátečník a cítím se fajn, Velmi mě to baví. jsem tzv LAPENA. 😀

Vždy mě jóga přitahovala ....ale nikdy jsem do žádného kurzu nebyla zapsána vzhledem k velkému pracovnímu vytížení a nepravidelné pracovní době. Když mi dcera řekla ..."mami děláš to blbě !" ...A tak dokolečka dokola ...:-D . Výsledek se dostavil ! V momennt cvičení mi už nikdo do pokoje nesmí 🙂 ! (pokud se nechce přidat...:-D

Určitě vás doporučuji ! Dojížěním na kurz bych ztratila mnohem více času ....Takhle mohu začít kdy chci. Pro mě jako výhra v loterii. A lektorka je jenom "!moje" ....:-D 😀

Jsem velice ráda, že jsem na výzvu "náhodou" na FB narazila, neotálela a rychlostí "metelesku blesku" se přihlásila . Tým se mi jevil natolik sympatický, že jsem ani neměla obavy, že bych mohla naletět .....Odezva byla okamžitá a cvičení, včetně jídelníčku -detoxu, předčilo mé očekávání ! Mohu jen vřele DOPORUČIT ! A těším se na další "překvápka"...Přeji Vám, s poděkováním, hodně zdaru a hafo spokojených nadšených jogínů ! 😀


Libuše Jankajová dětská sestra

Jóga výzva vás bude bavit, budete se cítit už po pár dnech o pár let mladší a plní energie

 • Potřebujete posílit záda a zbavit se jejich bolesti? Zkuste naši jóga výzvu!
 • Nedaří se vám začít se hýbat? Zkuste začít postupně. Malými krůčky k vytouženému cíli.
 • Každý den nové video do vašeho e-mailu + motivační tipy na co si dát pozor - ke každému videu podrobně vysvětlující text s dalšími tipy od každé z lektorek.
 • Jóga výzva je pro všechny - od začátečníků po pokročilé. Není cílem "odcvičit" vše! Ukazujeme jednotlivé varianty pro všechny úrovně
 • Inspirace na 3 týdny. Už nikdy nebudete tápat, kdy a co začít cvičit.
 • Originální videa s kvalitním zvukovým doprovodem a vedením lektorky pomocí hlasu. 
 • Přístup je neomezený. K výzvě se můžete kdykoliv vrátit. Videa nezmizí. Budete si je moci zpětně přehrát.
 • Jóga výzvu můžete spustit až tehdy, kdy se vám to bude hodit. Třeba za měsíc od koupi. 

Jak jednoduše jóga výzva funguje

Každé ráno dostanete e-mail

Každé nové ráno se můžete těšit na unikátní jógové video. Přijde vám e-mail s tipy na konkrétní den a videem a článkem.

téma: Hatha + power + jin jóga

V této výzvě vám představíme klasickou hathu, energickou power a klidnou jin jógu. Poznáte od každého trochu.

navíc: doprovodné texty

Ke každému dni jsme vytvořili tipy, na co si dát pozor, seznam ásan a osobních doporučení našich lektorek.

Zkušené jogínky, které výzvu 2021 pro vás připravily

Dominika vodrážková

Hatha jóga / SpojujeNasJoga.cz


HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Dominika je instruktorkou hatha jógy. Věnuje se jí přes 4 roky a zajímá se nejen o její blahodárné účinky na tělo, ale má ji ráda především díky její filozofii a duchaplným myšlenkám.

markéta drnková

Power jóga / SpojujeNasJoga.cz


POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markéta učí jógu na univerzitě v ČB. Je vášnivou jogínkou a milovnicí pohybu všeho druhu. Power jógu cvičí precizně a zaměřuje se na perfektní provedení všech pozic.

Bára Vohanková

Jin jóga / SpojujeNasJoga.cz


KLIDNÁ JIN JÓGA S BÁROU

Jogínka a maminka, která vede vlastní kurzy gravid jógy, hatha jógy a je oddanou milovnicí jemné jin jógy. V létě ráda zkouší jógu na paddle boardu. Jógou žije již mnoho let.

Co přesně získáte v této jóga výzvě?

Letošních 21 lekcí jóga výzvy je koncipováno tak, abyste "ochutnali" všechny tři styly jógy a třeba zjistili, jaký vám nejvíce vyhovuje. Lekce jsou ve formě online videí v průměrné délce cca 20 minut. Pokud máte více času doporučujeme každou lekci zacvičit alespoň dvakrát za sebou. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit.

HATHA JÓGA S DOMINIKOU

Hatha jógové lekce jsou vhodné pro všechny. I pro ty, co se s jógou zatím neseznámili. Dominika vše trpělivě a pomalu vysvětluje. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, co dělat. Její online lekce jsme koncipovali tak, aby je mohl cvičit opravdu každý i úplný začátečník či člověk jógou nepolíbený.

POWER JÓGA S MARKÉTOU

Markétiny lekce jsou energické, dynamické a posilovací. Nemusíte se ale bát, že vás čekají náročné či složité ásany. Ano, zapotíme se, ale vše je koncipováno pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří se už s jógou setkali či jsou zvyklí se pohybovat. V těchto lekcích poznáte kouzlo power jógy.

JIN JÓGA S BÁROU

Jin jóga je pomalý a hluboce uvolňující styl jógy. V těchto lekcích si po minulém úspěchu v loňské výzvě Bára připravila nové sestavy, díky kterým si odpočinete a zcela uvolníte ztuhlé tělo. Pomocí jin jógy se naučíme aktivně relaxovat, ale zároveň protáhneme veškeré svaly na tělě. Jin jóga v podání Báry je návyková:)

21 dní s jógou dle vašich časových možností

Cvičíte kdy chcete a odkud potřebujete

Videa si snadno můžete přehrát na telefonu, počítači, tabletu či televizi. Jsou online.

 • Kvalitní zvukový a doprovodný komentář ke každému videu.
 • 21 doprovodných textů. Ke každému dni jógové výzvy získáte cenné rady a doporučení.
 • 21 motivačních e-mailů a citátů přímo do vaší e-mailové schránky.

 30 denní garance vrácení peněz

Začněte s jógou. Je to bez rizika. Protože si za kvalitou jóga výzvy stojíme, tak vám garantujeme vrácení (bez dotazů) peněz v případě nespokojenosti s naší výzvou.

Přihlaste se nyní do jóga výzvy pro rok 2021

Výzvu můžete začít od zítra nebo ji spustíte, kdy chcete podle vaší potřeby.

21 dní jógy za 699 Kč

 • 21 jóga lekcí přímo do vašeho e-mailu v celkové délce cca 6 hodin - 370+ minut
 • Neomezený přístup - k videím/dnům se můžete kdykoliv vrátit dle vaší potřeby
 • E-mailový motivační "koučing", abyste neskončili po prvním dni 🙂
 • 21 doprovodných článků - ke každé lekci vám pošleme každý den jeden

Dnešní bonus v ceně 399 Kč
pro zájemce o jóga výzvu:

Objednáte-li do 7 dní od dnešního dne, získáte k jóga výzvě navíc e-book Jógou proti stresu v ceně 399 Kč zcela ZDARMA

Máte otázku nebo se vám nedaří výzvu koupit? Napište!

>
9K Shares
Share9K