30 denní jóga výzva – 21. den – Popracovní jóga

30 denní jóga výzva – 21. den – Popracovní jóga
21 Kvě 2014


Většina z nás celé dny sedí v práci a výsledkem jsou nepříjemně zkrácené svaly. V této lekci má oblíbenkyně Erin Motz představí několik cviků, které je dobré znát, abychom tyto zkráceniny opět pěkně protáhli.

Tomáš

Předchozí dny

30 denní jóga výzva – 21. den – Popracovní jóga
4.3 (86.67%) 6 votes


Tomáš Procházka

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

Komentáře

 1. Tak na tuhle lekci se opravdu moc těšim.Většinou cvičím po práci,protože pracuji na dvě směny.Takže už,aby byl večer..Těšim se!!

 2. Super seriál aj stránka. Som v 21. dni. Dosť som s z toho odniesol. Len sa chcem opýtať pre zujímavosť: behom týchto 21. dní sú všetko videá so ženskými cvičiteľkami. Máte k dispozícii aj mužské?
  Celkovo – dievčatá sú tu pružné a výborné. Máte skúsenosť, že by chlap cvičil napr. viac silovú jógu, alebo je proste rovnaká?
  P.S.: je to otázka začiatočníka, ktorý sa keď cvičí/cvičil zaoberal skôr posilovaním a behaním…

  • Tomáš Procházka píše: Listopad 25, 2016 at 10:32 am

   Dobrý den,

   děkuji za milá slova. Obecně cvičí jógu spíše ženy, ale existuje dost i mužů včetně cvičitelů. Jógy je rovnaká pro všechny, dle každého vlastních možností. Tzn. cítite-li se v ásanách komfortně, můžete dělat delší zádrže atd…

   Tomáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *