21. den jóga výzvy - Jóga pro zpevnění těla

Milí jogíni, 21. den jóga výzvy je tady. Do konce zbývá posledních 9 dní. Doufám, že vás tato výzva stále baví. Napište mi do komentáře, jak jste na tom, ať i ostatní mají možnost se trochu motivovat, protože vědomí toho, že v tom nejste sami, je velká motivace pro každého. A vy v tom opravdu nejste sami. Denně tu cvičí stejný den desítky lidí:-)

V dnešním videu si Markéta pro vás připravila zhruba 20 minutovou sestavu jógy pro zpevnění těla. Vím, zpevňovali jsme už dost a budeme zpevňovat ještě víc. Posílit vnitřní svaly není nikdy na škodu a většina z nás je má řekně "lehce" ochablé. Čím to je asi už víte...

Držím vám palce a pěkné cvičení!

Online kurz jógy pro zpevnění těla

Zhubnout, zpevnit...Kdo by to nechtěl, že? Mnoho z nás má chuť se sebou něco dělat, ale neví jak začít. Bojí se, že si ublíží nesprávným provedením cviků nebo májí málo času na to, chodit někam ven. Někomu prostě není příjemné potit se jeden vedle druhého v tělocvičně či jógovně.

Zahoďte dnes pochyby a dejte šanci našemu online kurzu jógy "Vyjóguj si dokonalé tělo". Naučíte se vše potřebné z obýváku a vaše tělo vám poděkuje.

30 denní jóga výzva – 21. den – Jóga pro zpevnění těla
4.6 (92%) 10 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

5 komentářů u “30 denní jóga výzva – 21. den – Jóga pro zpevnění těla

 1. Super seriál aj stránka. Som v 21. dni. Dosť som s z toho odniesol. Len sa chcem opýtať pre zujímavosť: behom týchto 21. dní sú všetko videá so ženskými cvičiteľkami. Máte k dispozícii aj mužské?
  Celkovo – dievčatá sú tu pružné a výborné. Máte skúsenosť, že by chlap cvičil napr. viac silovú jógu, alebo je proste rovnaká?
  P.S.: je to otázka začiatočníka, ktorý sa keď cvičí/cvičil zaoberal skôr posilovaním a behaním…

  • Dobrý den,

   děkuji za milá slova. Obecně cvičí jógu spíše ženy, ale existuje dost i mužů včetně cvičitelů. Jógy je rovnaká pro všechny, dle každého vlastních možností. Tzn. cítite-li se v ásanách komfortně, můžete dělat delší zádrže atd…

   Tomáš

 2. Ahoj, chci pochvalit napad 30 denni vyzvy. Sice ne kazde cviceni mi sedne, ale beru to spis jako inspiraci. Nebo kdyz se mi nechce badat nad tim, co budu rano cvicit. Cvicim podle videi kazdy den, takze obcas nevim co. A musim priznat ze ta minula vyzva me dokazala vratit zpet. Za coz jsem vazne moc rada. Jogu cvicim rada, ale obcas clovek potrebuje nakopnout nebo popostrcit 🙂
  Pro Pavla pokud muzu nabidnout inspiraci na muzskeho cvicitele, tak ja rada cvicim podle Tim Senesi, taky ma 30 denni vyzvu. Je to sice v anglictine, ale da se to. Tak az docvicis tuhle … 🙂

Napsat komentář