Power jóga Praha – 2 nové tipy

Článek o power józe v Praze jste tady na webu už mohli zahlédnout. Já jsem si ale řekla, že je načase ho trochu doplnit. Přeci jenom Praha je naše hlavní město a určitě v něm najdeme více jak dvě studia, kde se cvičí power jóga. A jak můj průzkum – power jóga Praha – dopadl?

Nebylo to hned, ale nakonec se na mě přeci jenom štěstí usmálo. Některá studia jsou totiž před vyhledávači až nepochopitelně skrytá. Je to trochu zvláštní, protože power jóga byla vůbec první jóga, o které jsem slyšela. Navíc v některých městech se člověk pomalu na jiné lekce nedostane. Šla jsem podle recenzí pražských jógových nadšenců a to byla ta správná cesta.

Já mám Prahu spojenou s útočištěm zajímavých jógových stylů – Hot a Bikram jóga, Aero jóga, Acro jóga atd., což se mi nakonec potvrdilo. Je to však škoda. Power jóga je skvělý druh jógy pro začátečníky. Pomáhá zpevnit celé tělo a celkem rychle se při ní hubne.

Červená svíčka v podstavci postavená na podlaze

Power jóga Klánovice (Praha 9)

Studio Power jóga Klánovice patří k těm menším. Těšit se můžete na jeden příjemně upravený sál s dřevěnou podlahou. Fotky místnosti a další informace o lektorce naleznete na podstránce O mně. Mě zaujalo, že se lektorka věnuje přímo power józe již šest let.

Power jóga se zde cvičí celkem šestkrát týdně z toho dvě hodiny týdně jsou ráno a tři večer. Za jednorázový vstup zaplatíte 120 Kč. Jako všude i v Klánovicích nabízejí možnost nákupu deseti lekcí najednou za 1000 Kč – na Prahu dobrá cena. Lze se objednat i na individuální lekci za 400 Kč. Já sama jsem se ještě nikdy neodhodlala něco takového vyzkoušet. Pokud s tím má někdo z vás zkušenosti, podělte se o ně prosím v komentářích pod článkem.

Studio Sedmé Nebe (Praha 11)

Druhé studio se jmenuje Sedmé nebe a jóga se zde cvičí o něco víc než v předchozím. Na power jógu si můžete zajít celkem 8 x týdně. Krom toho pořádají také kurzy power jógy pro začátečníky a mírně pokročilé (za mě doporučuji rozhodně kurz). Dalšími druhy jógy, na které si můžete zajít, jsou jemná jóga, Vinyasa jóga a jóga terapie.

Studio působí velmi příjemně a pohodově – přesvědčte se sami. Zmiňovaný kurz stojí 3150 Kč (pokud zaplatíte do 23. prosince) a obsahuje 24 lekcí. Je to výborný prostředek, jak se donutit každý týden něco dělat a nezlenivět ani v zimě. Nevím, zda je chyba ve mně, ale neobjevila jsem cenu za volně přístupnou lekci. Jestliže vás studio zaujalo, ideálně jim napište e-mail s dotazem.

Vybrali byste si jedno ze dvou studí nebo si power jógu raději zacvičíte doma např. podle videa z internetu?

0 Shares
>
0 Shares
Share