2 tipy na jógu v Klatovech

Do karafiátového města, jedné z bran Šumavy, jsem se bohužel ještě nepodívala. Přesto jsem pro vás pátrala, abych našla zajímavé možnosti, kam v Klatovech na jógu. Nabídka není příliš velká, přesto se pár zajímavých variant najde. Přináším hned dvě z nich, které mě osobně zaujaly. Pokud máte jiné tipy, šup s nimi do komentářů – budeme moc rádi. 🙂

Vita Vita – Jana Konryádová

Jogínka s mnoha zkušenostmi, která se s vámi ráda podělí o své zkušenosti – a to ať už při cvičení v Klatovech nebo třeba při některém z pobytu u moře, které pořádá. Ani tam vás ale jóga nemine – a to zní skvěle. S Jankou si můžete v Klatovech zacvičit hned na dvou místech a nejen to – její lekce jsou přímo jógovou terapií. Takže pokud k sobě hledáte cestu, potřebujete pročistit hlavu a najít okamžik jen a jen pro sebe, vřele doporučuji.

Janina jóga je určena pro začátečníky, pro pokročilé, další dokonce pro seniory. Na přehledném webu najdete informace o místech a rozvrh lekcí, stejně jako o zajímavých seminářích nebo pobytech. Cvičit můžete ve Vitalce nebo v Centru míčových her. Stačí si vybrat den a lekci nebo se jednoduše informovat telefonicky. Pozor si dejte jen na průběh uzavřených kurzů a otevřených hodin, ať se nespletete a nevyrazíte na špatnou lekci. Cena za otevřenou hodinu jógu činí 120 Kč, kurzy se hradí čtvrtletně. Přátelské ceny, srdečná Jana a úžasná jógová terapie – zkusíte to?

 

Jóga a thajské masáže – Stanislav Levora

Už jen to spojení v názvu je balzám pro duši. Čemu byste dali přednost? Obojí pro vás totiž má Standa Levora. Ten při toulkách po Asii našel sebe sama, objevil v sobě to, co chce dělat , nasbíral bohaté zkušenosti a teď je tu pro vás. Thajské masáže vnímá jako dokonalý prostředek pro uvolnění těla a mysli – a tím taky jsou. Ke Standovi můžete tedy jak pro úlevu od bolestí zad nebo starostí, tak za jógou – a o tu nám jde především.

Jógové lekce probíhají v několika termínech pro začátečníky nebo pokročilé. Cvičení můžete navštívit v Moštárně – ve Sluníčku na adrese Šmilovského 124. Každá lekce stojí 80 Kč. Zájemci o masáže pak můžou prozkoumat web, kde se dozvíte také místo a ceník masáží – Standova nabídka je velmi zajímavá, alespoň pro mě. Můžete vyzkoušet také jógové masáže nebo mou oblíbenou Dornovu metodu, která dokáže ulevit od bolesti a vrací obratle do původí pozice.

To máme hned dva srdcaře v Klatovech, kteří s vámi zacvičí. Nebo vy s nimi? Jaké jsou vaše zkušenosti se cvičením jógy v Klatovech? Podělte se s námi, rozšiřte nám obzory. Nám a ostatním. Třeba i těm, kteří doposud váhali.

Obrázky: pixabay.com

14 Shares
>
14 Shares
Share14