2 tipy na jógu v Hodoníně

Co kdybychom se na té jižní Moravě ještě zdrželi? Jestli máte rádi stejně jako já dobré víno, folklor, lidová řemesla a tradice, pak můžeme společně nahlédnout do půvabného Hodonína. Ale ne jen tak. Jako každý týden navštívíme město a porozhlédneme se, kam je možné vyrazit za jógovými zážitky. A mám pro vás hned dvě jógová studia. Vyzkoušíte jógu v Hodoníně?

Tattva Hodonín

Když se spojí dva lidé, milující jógu, věnují energii kreativitě, to se pak dějí věci! A právě takhle vznikl projekt Tattva, za kterým stojí jogíni Julie a Rosťa. Oba se s vámi rádi podělí o své bohaté zkušenosti na některé z jógových lekcí.

Tattva nabízí několik lekcí, které mě zaujaly a které vám ráda představím. Kromě tradiční jógy, plné asán, relaxace a dechových cvičení můžete s certifikovanými lektory cvičit rovněž kouzelnou fly jógu. Jde o speciálně upravené cviky, které se prováději prostřednictvím závěsného systému. Jestliže chcete okusit, jak chutná jóga spolu se stavem beztíže, pak vřele doporučuji. Další cvičení, které mě zajímá, je SM systém. Jde o lekci, která vám pomůže s bolavými zády. Je to vlastně takový posilující a regenerační program pro páteř a celé tělo. Oceníte to nejen tehdy, pokud vás trápí bolesti a potíže se zády. (A já to dobře znám.)

Pokud vás koncept projektu Tattva zaujal, stejně jako mě, pak si prohlédněte webovky a vyberte si ten pravý termín a začněte s jógou hned. Cvičení probíhají v tělocvičnách ZŠ Očovská a Mírové náměstí, případně ve studiu Asána, o kterém za pár sekund bude řeč. Vyberte si z lekcí, které stojí již od 80 Kč, nebo omrkněte spřátelenou nabídku masáží v Dubňanech. Prostě a jednoduše – hýčkejte se.

Centrum Asána

Centrum je určeno pro všechny, kteří hledají zdraví, klid, kondici a třeba vzdělávání. Cvičit tu můžete klasickou jógu, fly jógu, SM systém a dokonce i čím dál populárnější kruhový trénink. To uvítají ti, kteří chtějí být fit do plavek – tak proč nezkusit něco nového. Do budoucna centrum plánuje připravovat také různé workshopy a semináře, takže se máte nač těsit.

Pokud byste tu rádi jógu vyzkoušeli, pak omrkněte web nebo facebookové stránky centra. Cena jedné lekce je 100 Kč, výhodnější je vždy permanentka. Na jógu si můžete a nemusíte vzít svou vlastní podložku – tu vám tady bez problémů zapůjčí, takže začátečník, který jógu zatím nezkoušel, nemusí hned investovat do nákupu vybavení. Centrum Asána najdete na ulici Měšťanská, vedle restaurace Arkus.

Tak. To by pro tentokrát bylo vše. Jestliže jste z Hodonína, budu za čtenáře moc ráda, když se s námi podělíte o své vlastní zkušenosti nebo tipy. Namasté!

Zdroj obrázků: pixabay.com

0 Shares
>
0 Shares
Share