2 tipy na jógová studia v Chebu

A jsme zase o kousek dál. Vlastně o pořádný kus dál. Tak jako je pro mě obrovitánsky daleko Cheb, tak daleko jsou nejspíš pro místní Beskydy, kde teď sedím a ťukám pro vás další článek. Město Cheb je necelých 5 km od hranic s Německem a nachází se v Karlovarském kraji. Žije tu přibližně 32 tisíc obyvatel, tak pojďme zkontrolovat, kde ta jogínská část z nich může cvičit jógu. 

Tentokrát jsem vybrala dvě sympatická studia, která jsou víceméně zaměřená na jógu. Líbí se mi jejich filosofie, webové stránky i nabídka lekcí, tak snad můj výběr potěší i vás. A jako obvykle podotýkám, že největší přehled mají místní, proto se nestyďte a doplňte nám svá doporučení nebo zkušenosti s jógou v Chebu. Ať je z čeho vybírat!

Studio Namaste

Jógou lze harmonizovat tělo, mysl i duši. A přesně to slibuje Studio Namaste. Tři nadšené krásné ženy skočily do jógy po hlavě a stala se z toho láska na celý život. A možná právě proto jsou tu teď pro vás a jsou připraveny ukázat vám, jak snadné to s jógou je. Zamilujte se i vy.

Jaké lekce najdete v aktuálním rozvrhu? Za zkoušku stojí nejen slow či jin jóga, ale také populární power jóga. Čas od času nechybí gravid jóga určena pro nastávající maminky, což se mi moc líbí, protože si myslím, že těhotné ženy by měly prožít krásných devět měsíců v harmonii – a proto by měly dělat to, co je naplňuje.

V příjemném studiu najdete dokonalé chvíle s jógou, někteří z vás už možná našli. Ceny se pohybují od 80 Kč za lekci, zvýhodněný vstup mají senioři od 60 let – zaplatí jen 60 Kč. A to je přece skvělé! Do studia můžete zavítat na adrese Osvobození 49. Tak Namaste!

Balanc – centrum tance a jógy

Pro mě osobně je důležitý jak tanec, tak jóga. Proto hádáte správně – i to je důvod mého zařazení centra Balanc do tipů na jógu v Chebu. Studio má dvě zaměření a dvě motta. Tanec je skrytý tanec duše, jóga dodává tělu půvab, krásu, sílu, energii a pevnost. Co myslíte, je to pravda?

Když se tak dívám na rozvrh Balac centra, srdce se mi chvěje. Jaká krásná nabídka! Tolik tanečních a jógových lekcí! Ať už toužíte naučit se kubánskou salsu, opravdový swing nebo africký rytmus, vše můžete, vše je dovoleno. Co se týče jógových hodin, nechybí silová power jóga, jemná jóga pro ženy či hatha jóga. Líbí se mi také dětská nebo teen jóga. Proč nevést nejmenší k tomu, co máme ověřené a vyzkoušené? 

V rozvrhu to praská ve švech, proto neváhejte a posuďte bohatost výběru sami. Třeba vás stejně jako mě zaujmou semináře nebo zajímavé lekce, kterých rozhodně není málo. Ceny jsou zvýhodněné pro studenty a seniory, což vítám. Pro ostatní smrtelníky je hodina k dostání od 120 Kč, ale nebojte, vždy můžete zakoupit permanentku, abyste ušetřili i vy. Do sympatických prostor centra zavítejte na adrese Májová 35. 

Nakonec mi nezbývá, než vám popřát krásné jarní dny plné sluníčka, které se pomalu rozkoukává. Já se budu rozkoukávat po dalších tipech na jógu, těším se na vás zase za týden.

Zdroj obrázků: pixabay.com

54 Shares
>
54 Shares
Share54