18. den jóga výzvy - Jemná jóga nejen pro těhotné proti bolestem zad

Nelekejte se. Toto video je samozřejmě vhodné pro všechny nejen pro těhotné.

Rozálie v něm představuje cviky, které by vám měly pomoci odstranit bolest zad. Zejména v jejich spodní části (oblast kříže a bederní páteře). Je ale pravda, že pokud miminko zrovna teď čekáte, tak pro vás následující video bude super přínosné a ásany zmíněné ve videu byste měly rozhodně cvičit.

Vy ostatní se opět naučíte něco nového a pokud vás bolest (zejména spodní části zad) trápí, tak se vám cvičení bude také líbit. A málem bych zapomněl. Do konce výzvy už jenom 12 dní, takže to už máte skoro v kapse.)

Normální je nemít bolavá záda

Bohužel mnoho z nás na bolesti zad trpí. Celé dny sedíme v práci a naše záda strádají. Před prácí není čas. Po práci není čas. A takhle to jde léta. I když jsou záda důležitá, tak jsou "až" na druhé koleji. Bolest zad je totiž jiná, než třeba bolest zubu. Pěstujeme si ji léta a dlouho také trvá, než se jí zbavíme. Je to plíživý problém...

Zkuste tento kolotoč zastavit. Zamyslete se nad svými zády a začněte se jim věnovat hned dnes.  Připravili jsme pro vás e-book, ve kterém najdete ty nejvhodnější ásany na bolesti zad. Moc vám ho doporučujeme a začněte podle něho cvičit co nejdříve. Vaše záda vám poděkují.

30 denní jóga výzva – 18. den – Jemná jóga nejen pro těhotné proti bolestem zad
5 (100%) 12 votes

S jógou jsem se seznámil na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte!

2 komentáře u “30 denní jóga výzva – 18. den – Jemná jóga nejen pro těhotné proti bolestem zad

Napsat komentář