Webu SpojujeNasJoga.cz jsem dal život v dubnu 2014 v Thajsku s cílem vytvořit jeden z nejkvalitnějších českých webů o józe a zdravém životním stylu. Píšeme pro vás pravidelně články o józe, ásánách, pomáháme vám s výběrem kurzů v ČR i vhodným vybavením na jógu. Součástí magazínu jsou i rubriky, kde prezentujeme vlastní vyzkoušené zdravé recepty a tipy na bio kosmetiku.

V současné době web tvoří tři stálé redaktorky a mnoho externistů. Poznejte nás blíž a buďme přátelé na Facebooku. Máte-li zájem o inzerci, určitě nás také kontaktujte.

Tomáš Procházka
SpojujeNasJoga.cz

Redakce SpojujeNasJoga.cz

Seznamte s námi! Obsah a celý web SpojujeNasJoga.cz tvoříme pro vás. Chcete se k nám přidat? Napište nám o sobě!

Zuzka Králová - SpojujeNasJoga.cz

Zuzka Králová

Na vysoké škole jsem zjistila, že si můžu vybrat, jak budu žít. Místo pobíhání po obchodech, pobíhám po lese, místo masa jím kupu ovozelu (ovoce a zeleniny) a spoustu dalších barevných věcí, vyrábím si zubní pastu a všemocné krémy, místo lahvičky šampónu mám v koupelně mouku a vůbec jsem teď ohromně spokojená. Třešničkou na dortu mého světa je jóga. Po pěti letech nadšeného jógování jsem se rozhodla, že se stanu instruktorkou jógy a na tom teď pracuji. Přečíst si všechny články od Zuzky.

Magdalena Klížová - SpojujeNásJóga.cz

Magdalena Klížová

Umí mě rozesmát, pohladit po duši, rozumí mým pocitům a na tělo má jen ten nejlepší vliv. Vždy má na mě čas a naučí něco nového, nechá zažít dosud neobjevený pocit. Když jsme se potkaly, hledala jsem rovnováhu. Našla jsem ji jednoho červnového dne v malé zahradě pod jabloní a odcházela s velkou radostí, která mě už neopustila. A tak jsme spolu zůstaly – jóga a já 🙂 Ona se mě občas snaží setřást, obzvláště při zkoušení náročnějších sekvencí, ale to se jí nepodaří. Mam ráda životní výzvy, snídaně a slunce. Tak teď spolu cestujeme po celém světě, přidejte se k nám 🙂 Přečíst si všechny články od Magdaleny.

Šárka Konečná - SpojujeNasJoga.cz

Šárka Konečná

Už od utlého věku jsem psala příběhy plné dobrodružství a zážitků. A jelikož jsem měla jako malá holka problém se čtením a s gramatikou, tak se chytré hlavy sešly a přidělily mi nálepku dyslektik. Nálepku jsem nosila celkem vzato do nedávna, a tak jsem své popsané papíry, a vlastně i sebe, schovávala před světlem světa. Když jsem se seznámila s jógou, jako s něčím, co mi pomohlo najít v sobě sebedůvěru a prostor pro příjetí sebe samé, vybudovala jsem si nazpět i sílu a jako malé dítě jsem si začala plnit sny.

Přečíst si všechny články od Šárky.

 

Další, co stojí za SpojujeNasJoga.cz

Kromě stálé redakce spolupracujeme se stážisty a externisty. Rádi vám vyjdeme vstříc, máte-li co nabídnout. Napište nám a určitě se domluvíme.

1010189_10203110911482880_1104212240_n(2)

Dominika Doležalová

K psaní jsem se dostala úplně náhodou. Vzniklo jako přirozená potřeba podělit se o to přehlcující nadšení ze zdravého životního stylu. V kuchyni jsem schopná strávit celý den a život si už nedokážu představit bez smoothies a meditace. Lidé tvrdí, že působím vyrovnaně, já ale vím, že jsem někdy přecitlivělá, hysterická a úzkostlivá. Věřím však tomu, že pro člověka je nejdůležitější vyjádření sebe sama, a to se vším všudy. V současnosti žiju na Azurovém pobřeží a snažím se přijít na to, jak skloubit mé 2 vášně – zdravou kuchyni a módu – a udělat si z těchto koníčků živobytí. Přečíst si všechny články od Dominiky.

Sabina Vojtíšková - SpojujeNásJóga.cz

Sabina Vojtíšková

Jóga je cesta, která nás vede k sobě samotným, je uchvacující a plná překvapení a cesta je náším každodenním životem. Já se na tu svou vydala před pěti lety a od té doby jsem se mnohé naučila – o sobě, o okolním světu. Dnes jógu chápu jako celistvý přístup k životu, je to “žití tady a teď – opravdově”. Kromě jógy jsou mou vášní móda, cestování, vaření a psaní. Ráda se s vámi podělím o své tipy, rady a zkušenosti už jen proto, že jóga nás spojuje! Přečíst si všechny články od Sabiny.

536255_931118650251191_6669316420786245038_n

Tomáš Procházka

Web jsem založil v dubnu 2014, ale s jógou jsem se seznámil už mnoho let předtím na vysoké škole a od té doby mě pořád pronásleduje. Postupem času jsem zjistil, že má unikátní schopnost spojovat. Lidi, tělo, mysl. Vše dává dohromady. Mým cílem je seznámit s jógou a jejími pozitivními účinky co nejvíce lidí. Budu rád, když se připojíte a budete se tu cítit fajn! Máte-li k webu připomínku či dotaz, napište mi.

70 JÓGOVÝCH VIDEÍ ZDARMA

NAUČTE SE JÓGU Z DOMOVA 

STÁHNĚTE SI ZDARMA

70 JÓGOVÝCH VIDEÍ

Spojuje nás jóga - DVD zdarma - 70 jógových ásán pro začátečníky
  • 70 jógových videí zdarma ke stažení.
  • Pro začátečníky i pokročilé.
  • Cvičte jógu z obýváku každý den.
x